Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a feleségemnek...

Hogy mondjam el a feleségemnek, hogy a munkahelyemen átcsoportosítás volt, kevesebb bért fogok kapni és a feleségem így nem tud otthonmaradni a gyerekünkkel 3 évig, sőt kistestvért sem tudunk mostanában vállani?

Figyelt kérdés

Imád otthon lenni a gyerekkel ,sajnos nem GYED-et,hanem csak GYES-t kap az első két évben is ,én idáig azt ígértem,hogy mindenképpen otthon tud maradni a 3. évben is,de smmiképpen nem fog menni,mert a számlákat nem fogjuk tudni befizetni.

Többször megesketett ,hogy otthon tud e maradni mindenképpen és fogunk e még vállalni legalább még 2 gyerekt és otthon maradhat e hivatásos anyának ,én pedig felelőtlenül megígértem .


Nem merem elmondani ,hogy mi történt a munkahelyemen ,70.000 Ft-al kevesebb lesz a bérem ,a kisfiunk pedig 3 hónap múlva lesz 2 éves .


2013. máj. 16. 09:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Így!
2013. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Igy. Akár mennyire imád, vissza kell mennie melózni, hogy segitsen a családjának, és neked.

Oktondi ember az aki ilyenen megsértődik.

2013. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, átcsoportosítás volt, kevesebbet fogok keresni 70e forinttal, igy neked is el kell menned dolgozni.
2013. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz elmondanod, mert ha elhallgatod, attól nem oldódik meg semmi, úgyis rájön majd, mikor kevesebb pénzt viszel haza. Nem értem miért félsz ennyire, én nem esnék neki a férjemnek, hiszen nem az ő hibájából esnénk el a pénztől. Ki kell állnia melletted, és belátni, hogy ez van, neki is be kell állnia, és pénzt keresni. Ne aggódj, bátorság.
2013. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%

Feleséged nem nagyon szeret dolgozni igaz?

Megesketett...bár nyilván kényelmesebb hat évet otthon ülni, valahol ez is érthető. Én is imádnám.

2013. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
A tényt- amiről nem tehetsz- szárazon közöld. Ez van. A többit kérdés formájában: mi legyen? hogy oldjuk meg? - és meg kell beszélni. Remélem, megértő a kedves feleséged, és együtt megoldjátok a gondot. Nem felelőtlen az ígéreted- ez volt a vágyad, a terved, a közös vágyaitok,terveitek. De bizonyos szempontból olyan az élet, mint egy sakkjátszma: vannak elképzeléseink- de az ellenfél/felek is lépnek és minden alkalommal újra kell gondolni a következő lépést.
2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
33%
Na akkor most is jöhetnek a nagy feministák, hogy gyerünk asszony, mutasd meg.
2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

Ezért nem szabad gyesre szülni,mert a férj fizuja bármikor változhat.

Így mondd el,nem lesz baja ha elmegy dolgozni,a gyereknek se lesz baja bölcsiben.

2013. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom, hogy félsz megbeszélni ezt a feleségeddel. Mintha lelki terrorban tartana. Megígértetni veled olyesmit, ami nem is csak rajtad múlik?! Hány éves?

Lehet, hogy egy világ dől össze benne, de az sosem árt, ha az ember megvilágosodik: az élet nem csupa habcsókos álomvilág.


Szerintem szedd össze a golyóid, és mondd meg. Ha hisztizik, akkor nem társ, hanem "ősanya", aki csak szülni hajlandó, de a felnevelésből anyagilag nem hajlandó kivenni a részét. Ha félreértelmeztem valamit, akkor elnézést, de őszintén szólva elég papucsnak tűnsz a leírtak alapján.

2013. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%

Tudod"koma"aki a bizonytalanra épít családot az felelőtlen ember!


Szórakoztál-most megnézheted magad.

2013. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!