Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek higgyek vagy mit csinálj...

Kinek higgyek vagy mit csináljak, hogy kiderítsem az igazat?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom és azt nincs náluk bekötve a víz. Még ezzel nincs is problémám mert bevallotta, hogy szegények elfogadtam. De mostanában több embertől is hallottam szomszédjuktól is, hogy kint a kertbe a gazba járnak wczni, tiszta fertőzésveszély már az egész. Eddig mindig csak este hívott hozzájuk, bent van wc és azt mondta, hogy úgy szokták, hogy leöntik és kész.

2014. júl. 23. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy igaz e amit hallottam, de tagadta és mondta, hogy mégis, hogy hihetek el eleve ilyet. De azóta már a szomszédjuk is mondta, hogy kintre járnak.
2014. júl. 23. 16:07
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű. Nyár van, suli nincs 1-2 nap szabit csak kapsz, ha már dolgozol vagy hétvégén rászánod az időt és elmész hozzájuk napközben. Nehéz?
2014. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Fogadj fel magánnyomozót.
2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiv sose nappal, azt mondja inkább este menjek, épp ezért nem is hiszek neki.
2014. júl. 23. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltál még náluk hosszabb időt, hogy ez kiderüljön?
2014. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1-2 órát voltam mindig csak
2014. júl. 23. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha annyira szegények, hogy nincs bekötve a víz, akkor el tudom képzelni, hogy kijárnak. No nem az igénytelenség miatt, hanem mert az emésztőgödör hamar tele lesz, és nem három forint az ürítése.

Gondolom ezt akarják késleltetni. Jó időbe ezért járhatnak ki.

Amúgy nem az a fontos, hogy mibe van belekényszerülve most a barátod, hanem az, hogy ezeket a dolgokat mennyire tartja természetesnek. Ha így megfelel neki akkor menekülj, ha nem akkor meg támogasd, hogy ki tudjon keveredni ebből a fajta életből.

2014. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Kimész a kertbe este, ennyi. Gondolom ha kintre járnak, csak van valami nyoma, ha más nem a szag...
2014. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Hát én "úri gyerekekkel" szoktam járni nyaralni (értsd: pesti az összes és egyetemet végeztek, tehát nem fiatal paraszt gyerekek). Ha hétvégi házba megyünk, és este kint beszélgetünk, sütögetünk, sörözgetünk, akkor a férfi nép nem megy be a házba elvégezni a dolgát, hanem a kert végében locsolják a bokrot.

Az egyik hétvégi házban sincs vezetékes víz, ahova rendszeresen járunk, hanem egy létrára kell felmászni, és megtölteni a tartályt a kútból. Az első nap kifogyott a tartály. Onnan a fiúk megbeszélték, hogy csak végszükség esetén használják a budit, mert senki nem akar naponta létrázni, a többit meg a természet lágy ölén megoldják.


26N

2014. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Fel lehet ismerni, ha valaki hazudik. Fél év után ráadásul illene igazat mondani. Legközelebb kérdezz rá, és ha nagyon rádförmed, akkor biztos, hogy hazudik! De vannak a hazugságra más jelek is, csak próbáld meg felismerni azokat.

Mellesleg, ha nincs bekötve a víz, akkor hogyan fürdenek, és mit isznak?

2014. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!