Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukám kinn van Afganisztán...

Az apukám kinn van Afganisztánban, szeptemberben jön haza. Nagyon aggódok érte, hogy lelövik vagy elkap valami súlyos betegséget. Mennyi az esélye annak, hogy épségben hazaér? 12 éves vagyok

Figyelt kérdés
Katonai bázison van, de ő a képezi ki az afgán rendőröket és mondja el a tálibok gyenge pontját. Szerintem ő van a legnagyobb veszélyben!!!

2014. júl. 23. 16:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor apám hogy van kinn??? Miért kell folyton belekötni a másikba?
2014. júl. 23. 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
úgy hogy hazudsz ;)
2014. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne? Én csak aggódok az apukámért! Tudtam, hogy lesz olyan ember, aki belém köt.
2014. júl. 23. 16:54
 14/18 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ennyi hülye embert!!! Azt állítja be RostásDzsesszika, (ez a neve az oldalon) hogy hazudok, aztán ír üzenetben, hogy fogd be a retkes pofádat, te patkány. Még a helyesírása is nevetséges... XD Ez sem idősebb nálam, de legalább én TUDOK HELYESEN ÍRNI!!! :D Igen, neked mondom Dzsesszika!
2014. júl. 23. 17:29
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
"ő a képezi ki az afgán rendőröket és mondja el a tálibok gyenge pontját" - magyar haderő maximum harmadlagos bázispontokat (értsd városokhoz közel) védtek. Ha apukád ezt állítja magáról, nézz át a szomszéd nénihez, lehet ott veszi be az ellenséges támaszpontot.
2014. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj mindig arra hogy nem kell kimenni a kapun azert hogy valaki meghaljon. Nem tudom mennyire vagy valassos vagy mennyire nem, de szerintem mindenkinek megvan a ra szabott ido, amennyi kivan merve, es Isten gondoskodik rolunk. :) Hidd el hazaer edesapad egeszsegesen csak bizz benne :)
2014. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Az aki azt irta hogy nincsenek kint magyarok egy sikh.lye! Exem nagynenje is kint volt fel evet!
2014. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2%

Szerintem az apád maximum a kocsmába ment.

De ne aggódj majd hazaér :)

2014. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!