Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma hajnalban részegen...

Párom ma hajnalban részegen jött haza. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki. Erre délután elment itthonról és hajnal fél egykor tök részegen jött haza. Akkor még nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. A párom még alszik, mit mondjak neki, ha felkel?
2014. júl. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
"Ne hányj a szőnyegre!"
2014. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
Ezt kellett csinálni e?
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
72%
mit kéne mondani? elment szórakozott ennyi, ha nem gyakori nem kell ezzel foglalkoznod.
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is részegen jöt haza olyan 3 körül. Reggel felkeltem, ágyba vittem neki a kávét, mellé ásványvizet és egy aspirint. :) Annyit mondtam neki, hogy "remélem, jól érezted magad drágám". :)

Nem is értem a kérdést, mi az hogy mit mondj neki?

2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
Semmit ne mondj neki, örülj neki, hogy ennyire örül!:)
2014. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
74%

Meg volt beszélve, hogy bulizni megy?

Tudtad, hogy ez lesz?


Nem tolerálom a részegséget, de mázlimra a férjem antialkoholista. Ezért egymásra találtunk, ő is örül neki,én is. Az előző kapcsolataimban ez feszültséget jelentett, mert én egy esélyt adok valakinek, másodszorra kirakom, ha részeg. Érzékeny terület ez nekem, zéró toleranciával. De ti mások vagytok, ha ez az életetek része. Beszéljétek meg, mit vártok egymástól!

2014. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
55%

"Jó reggelt! Nem fáj a fejed?" :)

Kérd meg rá nyomatékosan, hogy ne csináljon ilyet mert ezt nem szereted, rosszul esik. Gratula a babóhoz! :) Biztos meg akarta ünnepelni.

2014. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
81%
Csinálj neki gyomorkímélő reggelit, és készíts oda egy fejfájás csillapítót. Amikor felkelt legyél vele kedves, türelmes. Miután jobban van, kérd meg, hogy ne csináljon ilyet többé, mert aggódsz érte.
2014. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem volt megbeszélve, csak elment itthonról. Nagyon rosszul esik mivel a közös pénzt itta el.
2014. júl. 3. 11:07
 10/46 Borosta2 ***** válasza:
14%
Szerintem meg amint felkel tekerd fel a rádiót hangosan beszélj vele ha bármi baja van vagy csak kérdez valamit üsd meg és kérdezd meg hogy "Golyót akarsz?" biztos módszer soha többet nem fogja csinálni
2014. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!