Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok menni, de nem enged?!

Haza akarok menni, de nem enged?!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hó kisfiunk. Észak-írben élünk. Szüleim tegnap felhívtak,h nem e lenne kedvem haza menni a kicsivel augusztusban 1 hónapra és ők àllnàk a rep jegyünket(nincsenek sokat velünk legalàbb így segítenek+ unokàjukkal szeretnének lenni). Pàrom nagyon felhúzta magàt ezen. Egyszerűen nem enged minket haza. Arról màr rég beszéltünk,h nyàron haza mennék a kicsivel. Nem tudom mi baja van. Nekem is jó lenne egy kicsit lazítani+kicsi is lehetne a nagyszüleivel(ő szüleit is beleértve). Ő most nem jöhet m sok a munka és nem engedik el. Értem én,h hiànyoznànk neki meg a kicsi mennyi mindent tanulhat 1 hónap alatt és ő nem lenne ott...nagyot csalódtam benne most. Annyira csak magàra gondol. Nem érdekli,h nekünk mi a jobb. Ő eldöntötte és kész. Nagyon szeretnék menni,de úgy h megyek és kész nem tudom megcsinàlni....àlandóan kelek a kicsihez éjjel,m egymàs utàn jönnek a fogacskài. Jó lenne egy kis pihenés. Azt mondta h tudtam mit vàllalok amikor babát terveztünk. Igen tudtam,de azt nem h ilyen lesz...
2014. jún. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Màrmint azt nem tudtam h a pàrom ilyen lesz.
2014. jún. 9. 12:58
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
ha most engedsz akkor onnantól úgy fogja érezni mindenben megmondhatja hogy mit tegyél szóval a helyedben suttyomban elmennék mondván neked is vannak jogaid aztán ha válni akar akkor talán jobb is. Érzelmi zsarolás a köbön
2014. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem enged.
2014. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
Én a helyedben simán megmondanám neki, hogy vagy elenged vagy feljelented, hogy korlátoz a személyi szabadságodban. Amúgy meg ha jól gondolom, dolgozik, szóval simán elmehetsz, amíg ő a munkahelyén van.
2014. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Érzelmi zsarolàsnak érzem èn is. Ennyit sem érdemlek úgy néz ki.
2014. jún. 9. 13:07
 6/45 anonim ***** válasza:
97%
mondjuk nem árt szépen megbeszélni ezt vele,hátha.. ha ez nem jön be akkor feljelented személyi szabadságod visszatartásáért(hogy ennek az ügynek legyen nyoma) aztán hazamennék suttyomban. Mivel feljelentetted így nem mondhatja azt a rendőrségnek később hogy elraboltad tőle a gyereket stb. sose lehet tudni milyen a párod
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem tudtad, hogy ilyen lesz, mert nagyszerűen megjátszotta a normálisat. A mi családunkban is volt erre pár példa, szóval pontosan tudom, hogy milyen sz@r ez.
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
bocs személyi szabadság korlátozásáért :D jól megaztmondtam
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Kontrollal, uralkodni akar feletted. O epp tudja jol, hogy pihenesre akarsz hazamenni. Oneki dolgozni kell, akkor te se pihenj. Plusz feltekeny a szuleidre. Fel, hogy mit fogtok fecsegni, mig o nincs ott. Hidd el, nem teged vagy a picit hianyolna annyira.
2014. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
ha az én férjem akarna ennyire irányítani akkor beadnám a válópert ha nem tud valami ésszerű magyarázattal előállni vagy nem gondolja meg magát
2014. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!