Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem szereti a barátom....

Anyám nem szereti a barátom. Mit tegyek? Kezd idegesíteni.

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk együtt.16 voltam,ő 17 amikor elkezdtünk jarni. Kiskorom óta ilyen fiura vagytam,tisztel,szeret,becsul..viszont van egy kis baj.. Parom es csaladja mezőgazdasaggal foglalkozik,rengeteget dolgoznak,sok fold,van mit csinalni.. Parom nemtud mas emberekkel beszelgetni,csak a munka,traktor,munka,aratas,blabla.Csak a gepek,munka.Ha megyunk valahova es meglatnak az apjaval egy traktort 1 oraig azt targyaljak,pedig nekik 55 x jobb traktorjuk van. Egyszeruen masrol nemtud beszelni,apummal is alig van temaja.Nincsenek barataink,nemreg volt 2 gyerekkori baratnom szulinapja,jott velem a bulira,mindenki probalt vele beszelgetni,o senkivel sem beszelt.Az en szulinapomon sem erezte jol magat,csak ult es nezett,oda se ment senkihez,csalad,kereszt szulok,akiket ismer,hozzajuk se szolt,es mindenki panaszkodott ra. Masik idegesito szokasa,hogy borzaszto fukar.Csak azt hajtsa(18 evesen( hogy o a gyerekeinek mindent megfog adni,rengeteget fog dolgozni,es sporolni, oke ebben nincs is semmi rossz,csak o se nyaralni,se autot,se hazat se semmit nem akar,pedig megtehetne.. Most nehogy penz ehesnek nezzetek,kerlek,csak mar " lelki terrorba" tart hogy nem vehetek mindig ruhakat ha a felesege leszek,csak par evente,a gYerekeknek jok lesznek a novere gyerekeinek a kinott,agyonmosott ruhai,nemkell semmit venni,sporolni kell. Borzaszto kemeny feju,"at akar engem nevelni" pedig nekem kell ot,hogy mozduljon ki,legyenek barataink,kezdek kiborulni,mert mindenki megszol :(
2014. júl. 24. 01:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Anyum ma mondta,hogy remeli par ev mulva megjon az eszem es lecserelem,keresek egy hozzam valot,mert gyomor idege van a paromtol.. :/ Nagyon szeretem,de borzasztoan idegesit..
2014. júl. 24. 01:44
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ugye ez a napi provokatív, kamu kérdés?


Ha nem akkor olvasd vissza a kisregényed, végig a pasidról panaszkodsz....

2014. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A baj nem az, hogy anyukádnak baja van a pároddal. A baj, hogy neked bajod van a pároddal és baromira nem illetek össze.
2014. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem is bajom van vele,anyam szinte minden nap fejemhez vagja,hogy milyen,sok mindent nem irtam meg le,telefonrol vagyok..
2014. júl. 24. 01:58
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Ékezetesen kezdtél el írni, aztán egyszer csak elfogytak a magyar betűk, vagy mi?


Más:

"Csak azt hajtsa"

Gondolom te sem vagy egy agyoniskolázott értelmiségi, ugye?

Az nem hajtsa (ejtsd: hajcsa), hanem hajtja (ejtsd: hajtya).


A "hajtsa" az felszólítómódban: azt akarom, hogy hajtsa.


Éééérted?

2014. júl. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ekezettel kezdtem el irni,de rajottem,hogy hosszu lesz,es ekezet nelkul konnyebb.Ezer bocsanat,hogy van helyesirasi hibam.Csak egy kis segitseget vartam,erre levagyok cseszve.
2014. júl. 24. 02:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem most szakíts vele amíg fiatal vagy mert szerintem a barátod egy tipikus vidéki parasztgyerek
2014. júl. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
És a szóközök is elfogytak a veszők, illetve pontok után?
2014. júl. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Kisanyám "hajtja" helyett "hajtsa", az nem helyesírási hiba.


A Mónika Show-ban beszélnek így: oszt' kinyissa az ajtót, oszt' lássa, hogy a sógora ott piszkálgassa a pulyát.


(Leírom, mert úgysem érted, mi a hiba: kinyitja, látja, piszkálgatja)

2014. júl. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha hozzámész, azt fogod várni, mikor válhatsz el. Anyukádnak maximálisan igaza van. Nem piszkálni akarnak, csak felnyitni a szemed.
2014. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!