Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Kezdenétek olyan pasival akinek 3 gyereke van 2 nőtől? (szereti, neveli őket)

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves fia akit ő nevel. Az anya csak kéthetente viszi el. Ez egy rövid kapcsolata volt, gyerek lett belőle. Nyíltan azt mondta nem akarta a gyereket, de a csaj teherbe esett, így muszáj volt vállalnia, a csajjal viszont szakított mert nem szerette. Kicsit fura volt azt hallani, hogy mennyire nem akarta, illetve, hogy elhagyta a lányt a terhesség miatt. Viszont látom, hogy imádja a fiát most már, illetve 1,5 éves korától őnála van elhelyezve. Van két másik fia a feleségétől (ők ovisok 4-5 évesek lehetnek). Hetente többször elviszi őket, van hogy ott alszanak, illetve 2 hetente hétvégén. Úgy látom velük is nagyon jó a kapcsolata. Azt mondta az anyjukkal nagy volt a szerelem, de kihűlt mindkettőjük részéről tavaly elváltak. Úgy látom jóban van a nővel (de neki van már párja, szóval emiatt nem parázok). Szóval egyrészt látom hogy amennyire lehet összeszedett élete van annak ellenére, hogy elvált, de kicsit furának tartom, hogy már kétszer nyúlt mellé... Viszont nagyon kedvelem, jófej. Gyerekek ellen nincs kifogásom, szóval ha "egyhelyről" lenne lennének nem gondolkodnék. Nálatok kizáró ok lenne, hogy két nőtől vannak gyerekei?
2014. máj. 29. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mint független és gyermektelen nő a nagybestűs élet elején: igen. Nekem pont nem arra van szükségem, hogy az amúgy is rendezetlen életembe 4 (6) személy bele fojjon. Mert az a férfi 6 embert húrcol magával. Én is elvált szülők gyermeke vagyok, és hiába szeretnéd csak a férfit, vagy még a gyerekeket is örömmel felvállalod akkor a gyerekeit is, az exeket is velük kapod, és ott kell lenned minden pernél mocskosságnál a férjed mellett, ahogy leriherongyoznak...

Nekem erre nincs szükségem. Nagyon kevés az olyan elvált ember, aki nem folyik bele valamilyen szinten az ex életébe.

2014. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mennyivel rosszabb ő, mint az a nő, akinek 4 gyereke van 3 férfitől?
2014. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam a 3 gyerek lenne kizáró ok. Kicsik rengeteg odafigyelés kell még nekik.
2014. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

nem zavarna


sőt nekem tök szimpi h ennyire szereti foglakozik a gyerekeivel

2014. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem se nővel se férfival. Én is akarok gyereket nem másét nevelni 5 gyereket meg mai világba ki képes eltartani.
2014. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha soha nem akarnék gyereket szülni akkor nem kizáró ok. Akkor ellennék vele, és a gyerekeivel. De ha a terveimben lenne az, hogy egyszer anyuka szeretnék lenni, akkor tuti nem szülnék ennek a férfinak.
2014. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

alapjáraton nekem gyanus mind az a nő,, mind az a férfi,akinek több partnertől vagn már gyereke, és megint új kapcsolatba kezdene..de

de vannak azok a bizonyos körülmények

például ebben az esetben nem lenne kizáró ok, ha az anyákkal rendezett a viszonya

2014. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Engem a gyerekek nem zavarnak. Lehet azért mert nagycsaládból származok. A nagyobbik gyerek anyja állítólag nem szól bele semmibe. Elviszi a gyereket, aztán hazahozza, neki ennyi az anyaság. A volt feleségével viszont tényleg úgy látom sok mindent megbeszélnek. Tudom, hogy a gyerekek miatt muszáj, de lehet valóban zavaró lenne ha komoly kapcsolatunk lenne.

Én is jobban szeretném, ha egyedülálló lenne, csak sajnos az még nem biztosíték arra, hogy jó lesz a kapcsolat. Eddig csak gyerektelen párom volt, mégis tönkrementek.

Nem tudom mit csináljak

2014. máj. 29. 18:39
 9/17 A kérdező kommentje:

Akarok majd gyereket. Mi is öten vagyunk testvérek, tehát ez még annyira nem lehetetlen :) Tudom, hogy manapság kevesen vállalnak. Lehet nem szép leírva, és amúgy teljesen nem ez vezényel, de én úgy látom, hogy ő képes lenne eltartani akár 4-5 gyereket is, normális szinten.

Én sem keresek rosszul. De ez a kérdés még igen távoli. Bár tudom, hogy ez is szempont hosszabbtávon

2014. máj. 29. 18:42
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szereted, hogy beleszólnak idegenek az életedbe akkor ne vállald ezt se be, mert bármi változás lenne az életetekbe arról mindig tudnia kell az exeknek és nekik is van beleszólási joguk. (ha mentek nyaralni, ha költöztök, stb)
2014. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!