Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem szereti a...

A családom nem szereti a mostani páromat. Mit tegyek ebben az esetben? Már tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Jobban mondva a nagymamám. Anyukám egyedül nevelt fel, nagymamámmal élünk együtt. Mama soha nem fogadott el szinte senkit, sok idő kellett még a volt páromat is megkedvelte. Na őt aztán sikerült annyira, hogy mikor szakítottunk én voltam a rossz a nagyim szemében. Azóta van egy új párom,de őt ki nem állhatja. Ha átjön hozzánk, akkor a nagyim csapkod, mérgelődik, vagy becsapja az ajtót és elmegy inkább sétálni. A párom pedig mindenkivel nagyon aranyos, közvetlen, nagyimmal is próbált beszélgetni, de semmi. A másik ami zavar az anyum viselkedése. Ha én lemegyek barátomékhoz, akkor ott mindig tárt karokkal várnak, szülei nagyon szeretnek engem, sokat beszélgetnek velem. Anyum is közvetlen ember, de most volt egy szerelmi csalódása ami után elég depressziós lett és ez mindenre rányomja a bélyegét. Így a hangulatára és a viselkedésére is, amit már a párom is megjegyzett. Nagyon kellemetlenül érzem magam ezek miatt, folyton mentegetőzök a páromnak, nem győzök tőle bocsánatot kérni. Azt mondta, hogy őt nem zavarja, megérti, nem kell mindenkinek szeretnie. Többször elbeszélgettem mamámmal is, de ő még mindig az exemet isteníti és nyíltan megmondta, hogy a mostani barátomat nem hajlandó elfogadni. Anyum pedig folyton azt mondogatja, hogy örül neki, hogy ilyen aranyos , kedves párom van és nagyon megkedvelte. Mit kéne tennem? Már tanácstalan vagyok.
2014. jún. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különösen ne tegyél. Éld az életed, szeressétek egymást, amíg pedig ott laksz a nagymamádnál toleráld az ő viselkedését. Annak meg örülj, hogy ilyen jó fej az anyós/após. A párodat sem zavarja ez a helyzet, ne agyalj rajta te se sokat. Tényleg nem kedvelhet mindenki mindenkit.
2014. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádat még csak megértem, de a nagyidnak lehetetlen a viselkedése. Azért mert idős, még nem jelenti azt, hogy neveletlen is lehet. Nem foglalkozz a véleményével. Ha a párod nem zavarja, akkor ne mentegetőzz, valószínűleg megértette a helyzetet és elfogadja. Töltsetek minél több időt náluk, vagy a te otthonodon kívül. Majd csak rájönnek, hogy bennünk van a hiba.
2014. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, és mit mondanak, miért nem szeretik az új fiúdat?
2014. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok párom 22. Különösebben nem magyarázták meg szóval én sem tudom. Lehet az exem hibája ez, mert ő aztán mindenkinek "nyalt" Mostani barátom meg nem olyan, ha nem kedvelik ő nem puncsol.
2014. jún. 6. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Tudtok máshol is találkozni, aztán ha komolyabbra fordul a kapcsolat úgyis összeköltöztök. Lényeg,hogy a párod tudomásul veszi, hogy ilyenek, nem műsorozik rajta.
2014. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!