Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak? (fontos)

Mit mondjak? (fontos)

Figyelt kérdés

Mivel a baratom 70 kmre lakik tolem, de akarmikor meg tud latogatni, ezert nekem fontos a kapcsolatom az anyosommal, az anyosom bejelolt fbn es en visszaigazoltam h ismerem, de meg soha nem beszeltem vele es o se velem es ezert azt mondta a baratom h irjak ra amikor fenntvan, h mit csinal es h h van, de hogy koszonjek neki, mirol beszelgesunk, segitsetek, mar vagy 2-3 honapja jarunk a baratommal, es ha nem fogok tetszeni az anyosomnak vagy vlm....

16/L


2014. júl. 25. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs anyósod, 16 éves kislány vagy...
2014. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kislany vagy te 1#
2014. júl. 25. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én 26 éves nő vagyok, 8 éve párkapcsolatban, nem vagyok megesküdve párommal, és még nekem sincs anyósom elvileg, nem hogy neked... jézusom... maradjunk annyiban hogy a barátod anyukája jó? ez durva hogy anyósnak hívod!
2014. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne írj neki semmit.

Ha ő jelölt be, akkor írjon ő. Különben minek jelölt be?

Meg egyébként is ő a felnőtt, kezdeményezzen ő.

2014. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen írhatsz a barátod anyukájára, de ez az anyós tényleg vicc, még ismerni se ismered.
2014. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még koncentrálj a barátodra, lehet hogy az anyukáját sose ismered meg. Tudod ez még az az életkor, amikor nem szövődnek holtomiglan-holtodiglan kapcsolatok. Főleg nem 70 km távolságból.
2014. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, véleményt kértél, attól, hogy olyan válaszokat kapsz, ami neked nem tetszik, nem biztos, hogy a válaszolóknak nincs igazuk.

16 éves vagy, kicsit még másként látod a dolgokat...ő a barátod anyukája, 2-3 hónapja jártok. Elhiszem, hogy szeretitek egymást..viszont szerintem nem KELL az anyukájával fbukon beszélgetned. Ha személyesen találkoztok, az más, de így értelmetlennek látom.

Nyilván csak bejelölt, mert azért tudja, hogy a fia veled jár, kíváncsi volt rád :) ennyi.

2014. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak van anyósa, akinek van házastársa. Ti mióta vagytok házasok? -.- Maximum csak a barátod anyja. Amúgy csókolom vagy jó napot kívánok. (utóbbi talán kicsit hivatalos) Ne okozzon már nehézséget köszönni...
2014. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

1. Ne vagytok hazasok, o nem az anyosod, hanem az aktualis baratod anyukaja.

2. Esetleg latogasd meg oket, es szemelyesen beszelgess veluk. 3 honapja jarsz valakivel es meg nem talalkoztal a szuleivel?

2014. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs is anyósod, kicsi lány! :D


És szerintem nem kell ráírnod. Ismeritek egymást, aztán ennyi, minek jópofizni.


Én pl. hlyét tudok kapni, mikor valaki rám ír (fél évente 1x, mert "milyen jófej"), aztán három mondat után semmit nem tud írni, mert nincs közös témánk, de besértődik, ha fél órás némaság után lelépek (köszönés után, persze).

2014. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!