Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják hogy az ismerked...

Miért mondják hogy az ismerkedésnél fontos a szép fogak, amikor csúnya fogakkal is volt mindig barátnőm?

Figyelt kérdés
Igaz nekem egészségesek a fogaim, ápolom őket, de hézagosak, csálék, csírahiányos, antibiotikumtól sárgák. De mindig volt barátnőm és semmi hátrányom nem volt belőle, jó lehet hátam mögött megjegyezték, de kit érdekel mit gondolnak. Nem fogok százezreket költeni esztétika fogászatra ezért, inkább megmarad és másra költöm a pénzem.
2014. jún. 22. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mióta arany koronám van, és mosolygok vele, jobban jönnek a nők.
2014. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért mondják, mert így van. lehet, hogy nem jelent akkora hátrányt, de bizony mindenképp egy pozitívum.

bár ha téged nem zavar, és így is megvagy a nőkkel, akkor nincs gond. bár én nem sajnálnám rá a pénzt. fogszabályzómat is ép most fogják majd leszedni. aztán fogfehérítés. ha másnak nem is szempont, de magamnak akarok tetszeni. szóval ezek után én nem tudnék egy olyan lánnyal összejönni, akinek nem szépek a fogai. biztosan van ilyen lány is.

2014. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!