Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz igy a kapcsolatunkkal?

Mi lesz igy a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

A párom nagy valószínűséggel katona lesz. Büszke vagyok rá,hogy ilyen hivatást választott magának de mégis aggódok.Főleg azért,hogy bármikor baja eshet de sajnos van még egy gondom:mi lesz igy velünk? Hogy lehet találkozni és mennyi időközönként?

Megköszönném ha valaki válaszolna


2010. jan. 10. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Afganisztánba is menni fog? Vagy hol lesz szolgálatban? A találkozás szerintem a szerződésétől is függni fog,hogy mennyi időre szól és ez alatt van-e lehetőség hazajönni. Úgy tudom netkapcsolat így is van és ha másképp nem,akkor azon keresztül tud neked üzenni.Tényleg szép hivatás,de megértem,hogy félted!
2010. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még itthon lesz,de igy is nagy távolság lesz sajnos köztünk:S Később pedig tervezi,hogy kimegy külföldre. Köszönöm a válaszod
2010. jan. 10. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen időközönként? Amikor eltávot kap. Ez általában hétvége, ha nincs szolgálatban. Ha viszont külföldre megy...akkor egy évben max. kétszer...
2010. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljes mértékben megértelek,átérzem a helyzetedet! Az én párom is katona,igaz ő Irakban szolgál. :( Nagyon aggódom érte,féltem. De nem tudok mit tenni,ez van. :( Ami a kapcsolattartást illeti...mi e-mailen tartjuk a kapcsolatot. Az biztos,hogy nagy kitartás kell hozzá,de ha a két ember szereti egymást,akkor nem lesz gond. :) (Ha gondolod írhatsz privit,hátha tudok segíteni...)

2010. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém:( Tökre sajnállak, eltudom képzelni mit érzel... Szerintem meg kéne beszélned vele, hogy gondolja át még egyszer a dolgot... és kérdezd meg, hogy szerinte mi lesz így veletek. Hiszen te tudod, vagyis ti, hogy hogyan álltok.
2010. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem a párom és a kapcsolatunkat pedig az én párom külföldre megy csak hentesként de igy következhet be tragédia vagy valami eltávolodás ami miatt szakithatunk!Sok sikert hogy tulvészeld az időszakot de ha ő ezt választotta csak van valami oka
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó választ:) Hát sajnos nem is nagyon akar mást választani,mindene ez lenne. Szerinte minden rendben lesz hazajár legalább havi 1* de ez nekem annyira furcsa lesz:S:S
2010. jan. 10. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez biztosan borzasztó lehet neked, hogy akit szeretsz, és akinél igényelnéd, hogy sokszor együtt legyetek, pont ő lenne az, aki katonának áll, és külföldre utazik, vagy ha nem is külföldre, de olyan lesz a munkája, hogy csak ritkán tudtok találkozni.

Nem szeretnélek még jobban elkeseríteni, hiszen biztos eléggé le vagy törve így is, de átgondolandó, hogy a párodnak vajon miért elég a havi egyszeri találkozó, és hogy ő miért veszi ennyire könnyen azt, hogy csak ritkán lehettek majd együtt, pláne, hogy valószínűleg tudja jól, hogy ez a döntése, hogy katona lesz külföldön, mennyire fájdalmas neked. Nem tudom mióta vagytok együtt, vagy hány évesek vagytok (lehet csak elkerülte a figyelmemet), de gondold át, hogy valóban így akarsz-e élni, vagyis ilyen párkapcsolatban, mert ehhez óriási bizalom, nagyon erős kötődés, és mély szeretet szükséges, nomeg hatalmas erő. Őszintén remélem, hogy ez a tiétekben mind megvan, és valahogy átvészelitek majd ezt.

2010. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! 17:11-es válaszoló vagyok. Írtam,remélem megkaptad. Vacakol a netem,de majd azért később megpróbálom megint ha netán nem küldta el. :S
2010. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neki se elég a havi egy alkalom, de azt mondta megpróbál minél többet velem lenni ha megengedheti majd. " éve vagyunk együtt, és véleményem szerint nagyon szeretjük egymást. Remélem kibírjuk majd ezt az időt:( Köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!