Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így a kapcsolatunkkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a kapcsolatunkkal? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés

Szóval 11 hónapja van barátom, 3 hét múlva celebráljuk az 1 évet. Mostanában egyre furábban viselkedik, más lányokkal készült közös képeket publikál, én meg mintha nem léteznék, pedig elvben én vagyok a barátnője. Az egyik haverja bepróbálkozott nálam, és azon is elkezdett tombolni, nem bízunk egymásban. Én azóta vagyok bizalmatlan ilyen téren, mióta volt 2 csalódásom - mindkét fiú megcsalt, megalázott, és elhagyott. Tudom, hogy a mostani barátom nem ilyen, csak idegesít, hogy más lányokkal elmegy órákra pl. kutyát sétáltatni. Nem érdekli, hogy ez nekem rosszul esik, és megfogadtam, hogy én meg el fogok menni más fiúkkal szórakozni. Ha neki lehet, nekem is, de megcsalni nem fogom, mert ha ő megcsal, nem süllyedek le az Ő szintjére. Most elment tévézni, nem érdekli, mivan velem, mindenért tombol, mint egy vadállat, olyan, mintha birtokolni akarna, de közben dicsekszik NEKEM hogy miket szólt be a csajoknak a Mekiben...Mit tegyek? Miért csinálja ezt?


18L


2010. aug. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig elgondolkodok,ezek az eberek nem egymásnak vannak teremtve,de akkor miért vannak együtt?
2010. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz! Miért nem mondod meg neki h. változtasson a viselkedésén? Szeret ő téged egyáltalán, ha ilyen bunkó dolgokat művel? A helyedben elgondolkoznék azon, hogy folytassuk-e...
2010. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a szerelem nem csak úgy működik, hogy abba szeretsz bele, aki nagyon jó párod lehetne, hanem pl. abba is, akiben vonz valami más. Az elején mindkettőnk részéről szexuális vonzalom volt, azután többet találkoztunk, megismertük egymást jobban, és egymásba szerettünk. Ahhoz is 9 hónap kellett, hogy lefeküdjünk egymással legelőször.
2010. aug. 30. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott kell hagynod. Figy egyszerűen féltékeny ahogy leírtad a viselkedését. Mi az hogy Te esetleg mással legyél címszó alatt magából indul ki. Hagy ott írj privit és meglátjuk mi lesz.

Megvédelek:)


20/F

2010. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Szakíts minél előbb.

2. Mert meggyőződött róla, hogy úgyis mindent lenyelsz.

2010. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ezt írom,de akkor ez már egy nem túl jó párkapcsolat.

Ő tombol,mert bepróbálkozik nálad más,te pedig ne legyél rá féltékeny ha már lánnyal megy le kutyát sétáltatni?? Sőt,nekem már az sem tetszene,ha más lányokkal is fényképezkedne...

Ezért is hálát adok az istennek,hogy az én párom messziről kerüli ezeket,és az efajta viselkedést... nehéz lehet,egy ilyen fiúval.

Ez már nem jó kapcsolat,ha ilyeneket csinál,és nem érdekli,hogy neked ez rossz... Valószínű,hogy azért csinálja,mert (neharargudj,hogy ezeket írom,de sajnos eléggé úgy tűnik) nemérdekled már,úgy mint régen,ellaposodot a kapcsolatotok,unalmasnak tartja,és ha már mindegy neki,hogy neked jó-e vagy rosz-e akkor sajnos már nem is úgy szeret mint régem.


Ha nekem ilyen párom lenne,így viselkedne velem én már rég kidobtam volna (tudom persze,hogy 11 hónap nem kevés idő) ,de hidd el,egy ilyen pasi nem érdemel meg egy rendes lányt.


17L

2010. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senkimégisvalaki ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Nem érdemel meg egy normális lányt aki így viselkedik. Próbálj meg vele először is beszélni, hogy neked elég rosszul esik ha másokkal fényképeszkedik, meg hogy flörtöl a csajokkal. Ha nem hajlandó változtatni magán, akkor viszont hagyd ott. Tudom hogy nehéz, de ha halogatod tovább, akkor még nehezebb lesz. Ha meg túl leszel rajta, akkor meg ezernyi másik normálisabb fiúd lesz. :) Ennyi.


17/L

2010. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!