Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, buta kérdés de aki...

Tudom, buta kérdés de aki szeretöt tart nem fél attól, hogy az "beárulja" öt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Normális szerető nem árulja be.
2014. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Általában jó szöveget adnak be a szeretőnek, hogy miért nem leplezik le MÉG a kapcsolatukat. Van aki olyan hülye, hogy képes 8-10 évig is birkatürelemmel várni, mert mindig van egy frappáns kifogás, hogy most még miért nem, de majd nem sokára. Azonkívül attól is félnek, hogy a szerelmük megharagszik, ha önálló akcióba kezdenek és elfordul tőlük. Úgyhogy csak várnak és várnak, 90%-ban a semmire, miközben még nagyobb hülyének nézik őket, mint azt, aki megcsalnak velük.
2014. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 mindent leírt
2014. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
plusz fél a szerető megnevezéstől, hogy onnantól őt lenézik az emberek :(
2014. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Van egy srác, akinek évek óta menyasszonya van, ha nekem épp nincs barátom, akkor lefekszünk egymással kb. heti kétszer, amúgy évtizedes barátságról van szó:) Így ő nem fél attól, hogy beárulom a kislánynál, sőt, már futottunk is össze úgy, hogy én egyedül voltam, ők meg ketten, és dumálgattam a csajjal.


Szóval szerintem vagy a szeretőket is megvezetik, vagy pedig jófejek a lányok és eleve nem is akarják maguknak a pasit:) Ezt intelligens emberekkel le lehet beszélni. Mi egyidősek vagyunk (27) és mindketten érett, értelmes felnőttek.:)

2014. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg neha felnek, pl. ha a szereto kezd turelmetlenkedni vagy osszevesznek vele, de mindket esetben a nem szerető eselyesebben tud tagadni, mert a "vád", ami ugye egy "kulsőstől" jon esetleg olyan hihetetlen...es hozzateszik, hogy latod kidobtam, hisz teged szeretlek, o meg duhong...Es a masik pedig megbocsajt (vagy nem), de a szereto fele elveszik a bizalom szinten.

vagy ki tudja

2014. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De olyan is van, hogy a szeretőnek marha kényelmes ez így, minek borítaná?
2014. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

90 százalékban hiába. :DDD

Ezt az arányt egy kicsit át kellene gondolni.

2014. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as lehet, hogy téged pont felvállaltak, de a többséget nem vállalják. Sokat 5-10-15 évig se! Nekem is van ilyen nő a környezetemben, már 13 éve mindig beeteti a faszi, hogy most ezért, meg azért nem lehet, most amazért, de majd nem sokára. A hülye meg el is hiszi.
2014. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
9-es és akkor melyiknek a rosszabb? aki elvan egy ilyen férfi mellett, vagy aki a felesége...
2014. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!