Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök/rokonoto...

Van olyan ismerősötök/rokonotok aki felnőtt létére iszonyat buta?

Figyelt kérdés

Nálunk pl apám testvére: hiába van 1 mérnöki diplomája, olyan iszonyat buta megnyilvánulásai vannak, hogy csak lesek. Néha olyan beszólásai vannak, mint egy 12 évesnek. Az élet dolgairól fogalma sincs, egy csekk kitöltése nehéz feladat.


De ismerősi körben ott van a szomszédunk 25 éves lánya. Ő nem csak simán, hanem érzelmileg is buta. Bambán bámul, idiótán vihog, majd olyanokat mond teljes meggyőződéssel, hogy a fejemet fogom. Fogalma sincs róla, hogy hol van pl Brazília, és elmondása szerint 1 könyvet sem olvasott még el, mondván "az nem neki való".



2014. febr. 7. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj :D

Az egyik szomszédunk. Tejesen életképtelen. De az egész család.

Múltkor a 40 éves nőnek az volt a baja, hogy nem tudja hogyan kell bevásárolni, mert eddig mindig az anyja csinálta (napi bevásárlásról volt szó, kb. tej, kenyér). Ez szó szerint elhangzott. Nekem ez volt a legdurvább amit valaha hallottam...

2014. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Pl. ol
2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, ez elment, fél-se-készen.


Igen. Pl. olyan is, aki azt hiszi, hogy aki felnőtt, az megokosodik, megérik az esze, mint az alma a fán. Holott ez tévedés: aki gyerekként buta, az buta lesz felnőttként is. És sajnos az emberiség zöme bizony buta.

2014. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Múltkor anyámmal beszélt a másik szomszéd (40 éves nő), és hallottam, hogy kijelenti, hogy szeretnének kutyát, de nem baj ha vad, mert ő diplomás, őt úgysem harapja meg.....
2014. febr. 7. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg tudatlan, buta ismerősöm van. Olyan dolgokat nem tudnak, amik az alapműveltség részei, pl. alapvető biológiai, matematikai, irodalmi és történelmi ismeretek. Meg van egy ismerősöm, aki óvónő, és egy egyszerű mondatot is képtelen hiba nélkül leírni. Tudom, az óvodások úgyse olvasnak, de akkor is egy pedagógusról van szó, elég nagy szégyen ez így is.
2014. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, hogyne, de nem is azzal van a baj, hogy ha valaki buta, hanem ha valaki buta és közben meg van róla győződve, hogy okos. Na, az olyan emberekkel a világból ki lehet üldözni, főleg ha nekiállnak vitatkozni valamin...hajtogatják a maguk igazát, pedig már ők is tudják, hogy hülyeség és semmivel nem lehet eltántorítani őket.
2014. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Van bizony diplomás főiskolai tanár emberek...a saját területükön ki lehet mondani zsenik...de a való világban hát...

pl.az anya: meggyőződése,hogy a petrezselymes krumplira sárgarépa levelet kell tenni...ez még egy enyhébb dolog oldalakat lehetne írni

apa: lődörög a világban mint egy érzelmi csökött,ha találkozik vele az ember csak bámul,olyan mintha fogalma sem lenne róla hol van!

2014. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az egyik lány ismerősöm,egyben volt osztálytársam olyan szintén áll mind értelmileg,mind érzelmileg,mint egy tízéves.Az is fejtörést okoz neki,hogy aki reggel megy munkába,az milyen műszakos.
2014. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Ja ilyet én is ismerek.


Ilyeneket szokott kérdezni tőlem h


Petőfi 56-os forradalmár volt ?

Hol van Berlin ?

Milánó milyen ország ?

Mi az a szarkofág ?

Mi az az Urán ?


Érettségizni úgy érettségizett le h csak átrúgták.

Kérdeztem h pl mik voltak ?

Hát tőriből a Kubai rakétaválság. Na és ?

Hát én azt nem tudom h ki volt kivel, meg mi az a Hidegháború ?

Föci Európa térképéét sem ismeri...


De legalább jól főz.

Mondjuk van ismerősünk aki ilyennel oltja h "Mondjam meg a csak szakácsnak h kellemes ünnepeket"


Szóval ja vannak dolgok.

2014. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is inkább az a szánalmas, és az a buta, aki tényleg buta és azt hiszi magáról, hogy hűdeokos... Nekem is volt egy ilyen barátnőm, hűdeokosnak meg szépnek tartotta magát, közben meg buta volt mint s*gg. Mindig játszotta magát, okoskodott, kérdezősködött pl pasiktól olyan dolgokról, amikhez amúgy kvára nem értett, de úgy próbálta feltüntetni magát, hogy ő mennyire ért hozzá, csakhogy szerintem eléggé lerítt róla,hogy fogalma sincs arról, miről van szó xDDDD Nem hiába ő volt az egyetlen, aki megbukott az egyetemen az államvizsgán xDD
2014. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!