Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt barátom nagypapája,...

Meghalt barátom nagypapája, és az anyukája most eldöntötte, h költöznek a városból! Nem akarom! Hogyan beszélhetnénk rá a barátom anyukáját, hogy ne menjenek?

Figyelt kérdés
Barátom 23 éves, ő még tanul, nincs saját keresete, én (20 éves vagyok)pedig a családi vállalkozásban dolgozok itt helyben, úgyhogy eléggé helyhez vagyok kötve! Nem akarok távol lenni a páromtól, épp elég rosszak a hétköznapok így is, hogy ő koleszban van!
2010. jan. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hány km lenne a különbség?
2010. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözik a srác hozzátok?Esetleg suli mellett diákmeló?
2010. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jelenleg egy kisvárosban lakunk... kb 60 km-re költöznének, és ez nekem már épp elég nagy távolság :(
2010. jan. 10. 19:18
 4/8 anonim válasza:
És a kolesz abban a városban van, ahol te is laksz? Mert ha igen, akkor az ideje nagy részét amúgy is ott töltené...Mennyi ideje van még a suliból? 23 évesen már eléggé felnőtt az ember, nem lenne kötelező az anyjával élnie, sőt!!!
2010. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még másfél éve vann hátra, és jelenleg egy városban lakunk, a kolesz 150 km-re van sajna, úgyhogy a hétköznap mindenképp kilőve
2010. jan. 10. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti ketten ugye tehát jártok, ő 23/F te pedig 20/L, és szeretitek egymást, a párod min 60., max 150 km-re lenne akkor tőled.


Ez tudod azért nehéz ügy, mert a btod anyukája nem érzi magát képesnek arra, hogy túltegye magát ezen a traumán, ezért felejteni akar, menekülni innen, azért erölteti a költözést. Az ő érzéseit nem lehet ilyen könnyen befolyásolni, ez itt a baj, mert ha túltenné magát rajta, csak akkor látok esélyt arra, hogy maradjanak.

Csak azt te nem hiszem hogy el fogod tudni nála érni.


Na és a btod mit mond erre? Ő mit szeretne? Egyáltalán anyukája megkérdezte, hogy ő mit akar?

Édesapja mit mond erről, vagy esetleg elváltak?


Eddig mit beszéltetek ketten a btoddal? Hogyan legyen tovább?


Üdv: EE

2010. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az édesapja már régen nem él, az anyukája egyedül neveli őket (többen vannak testvérek). Barátom azt mondta, h ő szíve szerint nem menne, de ha mennek, attól ő még ugyanúgy fog szeretni engem, és találnánk reális, jó megoldást! De ettől függetlenül én még nem akarom, hogy elmenjenek
2010. jan. 10. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, ha nem menne, ám statisztikailag a távkapcsolatnak nagy jövője nincs...és abban is igazad van, hogy most akkor "otthon" mikor lesz a barátod, ha ide is utazik, oda is!!??


Fontos lenne, ha tudhatnánk, ő milyen megoldásra gondolt?

A többi testvérével (F/L hányévesek...) milyen a kapcsolatod? Ők mit mondanak a költözésről?


EE

2010. jan. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!