Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom húgának mi a baja velem?

Párom húgának mi a baja velem?

Figyelt kérdés
A parom huga velem egyidos. En is es a parom is dolgozik. Mi 2 hetente jarunk at. A huga nem dolgozik, es ha valami munka van, altalaban mindig engem var, hogy majd en megcsinalom. Sokszor fozok, mosogatok anyosomeknal, mert szeretik a foztom. Legutobbi hetvegen tanulnom kellett, es direkt nem segitettem, mert csak ez a hetvegem volt, utana vizsgaztam. HJNALBAN meg nem akartam kelni. Hallottam, ahogy az anyjanak sirva panaszkodott, amiert nem segitettem. Velem van a baj?
2014. júl. 28. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amikor megyunk mindig akkor delutan takarit, amikor egesz nap lenne ra ideje. Akkor meg ide ne menjunk, oda ne lepjunk be. En tudom, hogy az lenne mindenkinek az idealis feleseg, ha en egybol beallnek a munkaba, de penteken haza se megyunk, a melobol egybol oda megyunk, es egy hosszu, faraszto munkaval teli heten nagy onzoseg tolem, ha nem segitek? Ha igy van, legyszives teritsetek eszhez.
2014. júl. 28. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj......hanem a sogornőd megszokta hogy mindent megcsinálsz,amit neki kéne......erről le kéne szoktatni......
2014. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egészen idáig okosabb meggondoltam magamtol, mert o egyetemet vegzett no. Ha ok jonnek nalunk (ami ritka) de akkor semmit sem engedek, meg azt sem engedném, hogy elmosogasson.
2014. júl. 28. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, veled semmi baj. Még csírájában el kell folytani a dolgot, bár már így is rászokott arra, hogy majd te mindent megcsinálsz. Segíthetsz persze, normál keretek között, de ne vállalj át többet, mert nem a te dolgod, még akkor sem, ha szívesen teszed. Pont az a baja, hogy rá marad minden és nincs egy palimadár, akire rásózza.
2014. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert is csinalsz akarmit? Vendegsegbe mentek, nem?
2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, vendegsegbe, de ok azt mondjak nem vagyok vendeg. Pl ha anyosom takarit, vagy foz, mindenki be van valamilyen munkara fogva. Parom huga orulhetne hogy neki nem egyedul kell csinalnia. Nekem otthon senki sem segit...
2014. júl. 28. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha be vagy fogva, akkor nem mesz, es kesz.
2014. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!