Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy kipakoltam a szeretőm hugának, csalja a férjét velem?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő anno amikor megismertem ezt a nőt a neten akkor nem tudtam, hogy családja van neki sok sok hónapig és most mindegy, hogy tudtam meg. De hát egymásba szerettünk, szerelmesek lettünk. Hitegetett engem a kapcsolat elejétől, hogy együtt leszünk stb csak hát ott volt a gyerek "más kérdés, hogy ő mit akar" ezzel érvelt egyszer. Persze miután megtudtam, hogy van neki egy fia akkor megbeszéltük és mondtam neki oké nem gond nekem, na ezen ugye meglepődött és mondta nekem mihelyst talál melot akkor le fog lépni... persze nem történt semmit és ugye kérdezgettem tőle a dolgokat és sokszor összevesztünk ez miatt. Mostanában azzal jött elő, hogy nem biztos, hogy képes lesz kiszakítani a gyereket a családból tehát az apjától de az is lehet sose lesz képes. Pár hónapja úgy érezte, hogy képes lesz azt mondta nekem. Sokszor volt szakítás de mindig megtaláltuk egymást. És ma mérgembe ráírtam a húgára akit természetesen nem ismerek személyesen. Bejelöltem előbb facen aztán ő visszajelölt. És küldtem neki egy közös képet rólunk és leírtam neki, hogy ki vagyok meg a sztorit nagyjából. De előtte már mondtam a szeretőmnek, hogy befogom köpni és igenis tudja meg a férje is a dolgokat meg a családja meg, hogy most én is tönkre teszem mert ő meg engem lelkileg tett tönkre. Na mindegy leírtam neki mindent szinte ő nem írt vissza amúgy és egyszer csak letiltott engem. Közbe beszéltek ők telon mert a szeretőm tudta mire készülök és ezért úgy döntött, hogy elmondja ő. Mire lehet számítani most? Írjatok jó sok dolgot.

2013. dec. 29. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A hugit megdugtad?
2013. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ennél többre nem jutott IQ betyár?
2013. dec. 29. 15:42
 3/23 anonim ***** válasza:
ha neked rossz, legyen másnak is rossz? gratulálok...
2013. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A csaj lefeküdt veled...te meg elb...szod a kapcsolatát....és még a hugát se dugtad meg...akkor csak hülye vagy...mert ezzel még magadnak se tettél jót
2013. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a húgát nem ismerem személyesen. De most nem ő a lényeg, hogy megdugni...


Nekem rossz legyen akkor neki is rossz? Miért nem? Ti most azt hiszitek, hogy jól érzem magam és olyan könnyű nekem?


Milyen kapcsolatát csesztem el neki? Rossz házasságot? Azon nem kell mit elrontanom.


Én érzelmileg, lelkileg oda vagyok és nagyon csalódott is. Átvert, becsapott, kihasznált, hülyének nézett és hazudozott.

2013. dec. 29. 15:48
 6/23 anonim ***** válasza:
Itt az ideje,hogy elhagyjam ezt a bolygót.Undorító emberek élnek ezen.
2013. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hát veled sem szeretnék ujjat húzni... Ha érted h értem.
2013. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Látom semmi érdemleges válasz nem jön.
2013. dec. 29. 15:52
 9/23 anonim ***** válasza:

Az emberek általában nem azért tartanak szeretőt, hogy aztán elhagyják a családjukat miaata. Néha előfordul, de nem ez az általános.

Ha neked több hónap hitegetés után sem lett világos, hogy nem fogja elhagyni a férjét, akkor nem minket kellene oltogatnod.

Ha pedig voltál annyira hü ye, hogy tényleg elmondtad a kapcsolatotokat, akkor ne csodálkozz, hogy nem akarnak veled találkozni.

2013. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
legyen:fasza csávó voltál... Jobb?
2013. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!