Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, de nem...

Felvettek egyetemre, de nem akarok elmenni, túl gyerekes vagyok hozzá! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vettek fel egyetemre, de nagyon gyerekes arcom van, nem nézek ki 18 évesnek. Itthon is sokan megnevettek mindig is, de úgy érzem, egy egyetem nem középiskola. Én nem akarom, hogy rajtam röhögjenek. Úgy érzem még nem nőttem fel fizikailag ehhez. Nem merek elindulni egyszerűen mert olyan vagyok mint egy elsős gimis. Mi legyen? hagyjak ki egy évet és talán jobb lesz? 18/F

2014. júl. 31. 15:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Próbáltam én már határozott megmondó ember lenni-ezért nem vesznek komolyan, szerepelsz. Talán inkább próbálj meg önmagad lenni, az 52 kilóddal. Lesznek ott 100 kilós lányok is, ők se azon paráznak, hogy nem férnek be az előadóterembe.
2014. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
nem fizikailag kell felnoni az egyetemhez (nem harcter az bakker) hanem szellemileg.
2014. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt most te komolyan írtad? mert azon gondolkoztam csak kamu a kérdés és egy 10 éves unatkozik. HA jó tanuló vagy és szeretsz tanulni vannak álmaid akkor tanulj, ha felvettel költség térítésre valami noném szakra akkor menj el dolgozni és légy hasznos tagja a társadalomnak olyan formában. A felnőtt világ nem egy gimi ott alap esetben a tudásod és viselkedésed alapján fognak megítélni, persze mindenhol vannak hülyék de azért előbbi a jellemző! Ha zavar hogy 50kg vagy változtass rajta hízz, edz dolgozz rajta. A kisfiús hang, arc pedig cuki nem ciki viszont ha egy ilyen labilis személyiség társul mellé az látod ciki! Ha úgy érzed egyedül nem mersz elindulni keress fel egy pszichológust beszélj vele a dologról, de én azt tanácsolom soha ne add fel a terveid, álmaid külsőségek miatt!!!! Én 70kg voltam amikor elkezdtem anno a fősulit féltem hogy a sok szép lány közt mi lesz velem, de eszem ágában sem volt megfutamodni soha!Azóta eltelt 7év 55kgal fejeztem be a fősulit , van egy szuper állásom, barátaim maradtak a fősuliról szóval ne hagyd ki semmiért!!

27/L

2014. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:


Sajnos én egy olyan ember vagyok aki ezt nehezen viseli el. Nem várhatom el senkitől, hogy velem barátkozzon, ha nem akar... Hol tartunk akkor? Kezdjek el osztogatni mindenkit? Attól semmi nem lesz jobb.

2014. júl. 31. 15:39
 15/32 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez butaság, már ne is haragudj!


Én 29 éves nő vagyok, és folyamatosan 13-15 évesnek néznek. Pedig végzett jogász vagyok, nemsokára végzett ügyvéd is.


Most akkor nekem a mai napig várnom kellett volna, mert még mindig fiatalnak nézek ki, vagy mi?


Igen, elsőre sokszor nem vesznek komolyan, állandóan "lekislányoznak", meg olyanok és olyankor is letegeznek, amikor nagyon nem kéne... De a viselkedésemmel aztán öt perc után "helyre teszem" őket (nem bunkón persze), és utána látom rajtuk, hogy még piszok kellemetlen is nekik a dolog. Ne félj, a bíróságon, ha felveszem a talárt, utána már máshogy beszélnek.


Ez így van, akármit csinálsz, nemcsak jogászként persze. A kiállás és magabiztosság nagyon fontos. Hogy elsőre mit hisznek, az egy dolog, pár perc alatt fordulhat a kocka, ha megfelelően viselkedsz. Ezt pedig csakis úgy tanulod meg, ha éled az életed, és tapasztalsz. Otthon ülve semmiképp. Még most 18-19 évesen pedig nem ciki "kísérletezgetni", viszont később már egyre rosszabb!

2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

15:38-nak


Köszi a bíztatást, az előző hozzászólást az előtted lévőnek szántam. Lehetőleg megpróbálom, de ha látom, hogy esélytelen, akkor otthagyom. Mindent megpróbálok, de vannak emberek, akiket NEM tudnak elfogadni. Nem tudom miért.

2014. júl. 31. 15:42
 17/32 A kérdező kommentje:

15:41-nek.


Neked is köszi. A szüleim is ezt mondják nekem, de én azt hittem, hogy csak ők gondolják így és más viszont másképp.

2014. júl. 31. 15:44
 18/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azok az emberek, akiket nem fogadnak el mások, többnyire olyanok, akik nem tudják elfogadni önmagukat. Tehát magadon kezd az elfogadást.
2014. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy a külsőd miatt nem tudnak elfogadni. Sokkal valószínűbb, hogy te nem tudod elfogadni magad, emiatt állandóan búvalba szott és zárkózott vagy. Az meg érthető, ki akarna egy ilyen csávóval barátkozni? Önsajnáltató hisztis.
2014. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepődtem azon, hogy ennyien írtatok, rám szántátok az időt. Elgondolkoztam rajta, és igazatok van. Biztos megtalálom a hozzám illő embereket és most visszagondolva a gimire, olyan emberekkel is jóba voltam, akikről nem is gondoltan vna sose, hogy szóba állnak velem és mégis köszönnek nekem az utcán mind a mai napig.
2014. júl. 31. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!