Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, de nem...

Felvettek egyetemre, de nem akarok elmenni, túl gyerekes vagyok hozzá! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vettek fel egyetemre, de nagyon gyerekes arcom van, nem nézek ki 18 évesnek. Itthon is sokan megnevettek mindig is, de úgy érzem, egy egyetem nem középiskola. Én nem akarom, hogy rajtam röhögjenek. Úgy érzem még nem nőttem fel fizikailag ehhez. Nem merek elindulni egyszerűen mert olyan vagyok mint egy elsős gimis. Mi legyen? hagyjak ki egy évet és talán jobb lesz? 18/F

2014. júl. 31. 15:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Végzős egyetemista lány vagyok.


Nálunk van minden, mint mindenhol. 120-an vagyunk, van sovány, kövér, testi fogyatékos is, stb. de soha senki nem foglalkozott a másik külsejével vagy ilyesmi.

Első nap lettek barátaim, pedig eleinte én is paráztam, mert 70 kg vagyok 160 cm-hez, és egy csomó 50 kg-os nő van a csoportban, de most már ez sem érdekel, nem kifutóra járok, hanem egyetemre.

Akkor ennyi erővel utcára se menj.

Nehogy halassz, bánni fogod.

2014. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel. Emiatt butaság kihagyni egy évet. Én már 24 vagyok, mostanában már néha 19-nek is néznek :)

Van egy barátnőm, 3 hónappal idősebb nálam, eléggé fiatalnak tűnik. Volt, hogy azért is elkérték a személyijét, mert bekísért valakit a trafikba. Szórakozóhelyre szinte esélye sincs személyi bemutatása nélkül bejutni.


Általánosban elég sokat bántottak a külsőm miatt és középiskola koliban sem lett jobb a helyzet. Fősulin viszont minden más volt, hamar lettek barátaim.


HAJRÁ!!

2014. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!