Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ésszel...

Normális az, hogy ésszel döntök arról, hogy melyik pasi kell illetve melyik pasi nem kell?

Figyelt kérdés

Vannak elvárásaim a férfiakkal kapcsolatban. Túl vagyok egy hosszú kapcsolaton, amin házasságon és gyereken kívül minden volt. (együttélés, házújítás, szétköltözés és osztozkodás stb)Olyan embert szeretnék találni, aki a férjem lehet és akivel gyerekeink lesznek.

Ezért megnézem azt, hogy az illető mivel foglalkozik. Én is versenyszférában dolgozom, versenyképes fizetéssel, ezért nem szeretnék pl egy kőműves férjet.

A külső is számít, mert én is sportolok, ezért lusta magát elhanyagoló embert sem szeretnék.

Szeretném hogy adjon magára öltözködésben is, szeresse élvezni az életet. (csavargás, délután mozi vagy süti, strand, buli, koncert) Elég színes egyéniségnek tartom magam, erre konkréten a hosszú kapcsolatból való kilépés után jöttem rá, hogy mennyi minden érdekel.

Sok pasinak tetszem, és sajnos mindegyik többet akar a barátságnál ezért nincsenek is fiúkkal köttetett barátságaim. Ugyanakkor kezeljen nőként, hogy én is férfiként kezelhessem őt. Talán le is írtam egy ideális kapcsolatot, ami nem is létezik :)

Már magamban keresem a hibát, hogy miért vagyok ilyen. Miért vagyok ilyen maximalista.

Van most egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam és nagyon jó fej. Közös hobbik is vannak. Azonban külsőleg nem jön be, mert van rajta vagy 8-10 kiló felesleg, és nem épp rendezett, szép környezetben lakik. Nagyon talpraesett, vicces, igazalmas fickó. A lakhatási körülményei nem is érdekelnek annyira, ha legalább külsőleg bejönne.

Sosem találom meg az igazit?

Túl nagyon az elvárásaim?

Mások is vannak hasonlóképpen?



2014. júl. 31. 19:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha majd vonzódsz hozzá szexuálisan is, nem lesz kérdés.:)
2014. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%
Hát elvárásaid lehetnek, aztán meglátod, hogy mit dob az élet. Egyébként azért remélem tudod, hogy az idő megy és nem a te javadra. Nagyon sok lánnyal találkoztam, akiknek nagy elvárásaik voltak, aztán eléggé hoppon maradtak, mert már kicsúsztak az időből, amikor még ők is megfeleltek az elvárásoknak. Szerintem azért pár kiló nem kéne, hogy akadály legyen, inkább az, hogy mennyire passzoltok, csiszolni még lehet egymáson.
2014. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
29%

Ha meg az elvárásaidnak nem megfelelő férfit választasz, te maradsz alul, ezt hidd el nekem.


27 vagyok, többdiplomás, világ iránt érdeklődő, nyitott, kedves ember. Összejöttem tavaly egy 25 éves semmirekellővel, aki egyetemen hülyéskedett még mindig, életcélja semmi, sport semmi, céltudatosság semmi, érdeklődés semmi. Hiszen "jó nekem ez". Hát nem volt jó!


Most pedig találkoztam egy sráccal, akivel ugyanolyan a hátterünk, ugyanazok a képességeink, és van életcélunk, hasonló munkánk, hasonló világlátásunk.


Szerintem, ha egy lusta és kövér pasitól nem vered a popód a földhöz, az nem baj! Sőt! Ha te magad sportolsz, nehéz elfogadni, hogy más meg egy tohonya állat legyen. (megértelek, mert én is sportolok gyerekkorom óta)


Keress addig, míg nem találsz megfelelőt, garantáltan lesz olyan! És az itteni savanyú válaszolókra meg nem kellene nagyon hallgatnod, mert ők csak azért akarnak rábeszélni arra, hogy válassz magadhoz nem méltó társat, mert ők sem lennének méltók, és önigazolást keresnek!


27L

2014. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

13.

Te szerencsétlen, ki írta, hogy ne keressen jót magának,hanem egy teljesen ellentétes pasival álljon össze? Nem tudom milyen lehet a tökéletes társad, ha te még szöveget se tudsz értelmezni.Ki van besavanyodva, én már 23 évesen megtaláltam és az élet igazolt is. Téged még nem, bármi lehet a közös céljaitokkal.

2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%

14: mondjuk az ilyen stílusban válaszolás sem vall arra, amit mondtam, á nem:) de nem (csak) rád gondoltam, nézd meg, az első oldalon hogy válaszolnak neki.:)


úgy látom, én vagyok az egyetlen, aki arra biztatja, hogy találja meg a megfelelő társát, és ne elégedjen meg ezzel a sráccal..és jól le is vagyok pontozva...

2014. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

A szövegértésed még mindig 0.


" És az itteni savanyú válaszolókra meg nem kellene nagyon hallgatnod, mert ők csak azért akarnak rábeszélni arra, hogy válassz magadhoz nem méltó társat, mert ők sem lennének méltók, és önigazolást keresnek! "


Szerintem a stílusról inkább ne beszélj. Sok válaszoló megírta, hogy ok, legyenek elvárásai, de talán az igazit nem kéne elengedni, mert az egyik kritérium bibis.

2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%

rendben van, nyertél.:) Egyébként a srácban két hiba is van: nem rendezett környezetben él és tohonya. Nem baj, ha nem érted meg, hogy egy sportolónak mit jelent egy tohonya, rendetlen ember mellett élni, de én megértem.:) Nem baj, nem elvárható, hogy ezt más megértse. Külsőleg nem jön be neki a srác, ezt szó szerint írja a kérdező.


Az igazi olyan, aki külsőre nem jön be nekünk?

2014. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Tudod ez egy érdekes dolog! Én ha arra vártam volna,hogy jöjjön egy olyan aki minden szempontból megfelel akkor itt ülnék tök egyedül öregen! Ha a pasinak olyan hibája van csak amin lehet változtatni,pl.8-10 kg fogyás akkor ne habozz,vágj bele!

Én nagyon hosszú ideje élek életem nagy szerelmével tényleg szép kapcsolatban,de sokszor visszagondolok arra,hogy ha nem lettem volna elvakult a szerelemtől akkor szóba se álltam volna vele anno,mert szinte semmiben nem felelt meg az elvárásaimnak!:) És mekkora hiba lett volna!

2014. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

17.

Bocsi, de te, hogy lehetsz több diplomás? Azt írtam, hogy keresse az elvárásainak megfelelőt és ha találkozik valakivel, akitől beremeg a lába, akkor azért ne dobja, mert épp kevesebbet keres, mint ő. Nem írtam, hogy ragadjon le az említettnél, mert az a srác nem jön be neki, ez kitűnik az írásából.

2014. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A másik baj az, hogy nagyon befolyásolható vagyok. Számít mások véleménye. Tőlem csak fifikásabbak a barátnőim, és nyilván ők is befolyásolnak. Pedig nem fogok rájuk hallgatni, mert 5 évvel idősebbek és még most is egyedül vannak. Látom mire megy ki az ő, igényes sorsuk, már beleuntak abba, hogy nem találnak olyat, aki minden szempontból, vagy legalább sok szempontból megfelel. Na én addig biztosan nem fogok várni. Egyszerűen csak nem akarok beleesni újra, abba a hibába, mint amikor előzőleg is megpróbáltam egy sráccal, bár szegénynek nem sok időt adtam, igaz hogy ismertem már egy éve, de 1 hónapig voltam csak együtt vele és mondtam hogy legyen vége.

2014. júl. 31. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!