Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ésszel...

Normális az, hogy ésszel döntök arról, hogy melyik pasi kell illetve melyik pasi nem kell?

Figyelt kérdés

Vannak elvárásaim a férfiakkal kapcsolatban. Túl vagyok egy hosszú kapcsolaton, amin házasságon és gyereken kívül minden volt. (együttélés, házújítás, szétköltözés és osztozkodás stb)Olyan embert szeretnék találni, aki a férjem lehet és akivel gyerekeink lesznek.

Ezért megnézem azt, hogy az illető mivel foglalkozik. Én is versenyszférában dolgozom, versenyképes fizetéssel, ezért nem szeretnék pl egy kőműves férjet.

A külső is számít, mert én is sportolok, ezért lusta magát elhanyagoló embert sem szeretnék.

Szeretném hogy adjon magára öltözködésben is, szeresse élvezni az életet. (csavargás, délután mozi vagy süti, strand, buli, koncert) Elég színes egyéniségnek tartom magam, erre konkréten a hosszú kapcsolatból való kilépés után jöttem rá, hogy mennyi minden érdekel.

Sok pasinak tetszem, és sajnos mindegyik többet akar a barátságnál ezért nincsenek is fiúkkal köttetett barátságaim. Ugyanakkor kezeljen nőként, hogy én is férfiként kezelhessem őt. Talán le is írtam egy ideális kapcsolatot, ami nem is létezik :)

Már magamban keresem a hibát, hogy miért vagyok ilyen. Miért vagyok ilyen maximalista.

Van most egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam és nagyon jó fej. Közös hobbik is vannak. Azonban külsőleg nem jön be, mert van rajta vagy 8-10 kiló felesleg, és nem épp rendezett, szép környezetben lakik. Nagyon talpraesett, vicces, igazalmas fickó. A lakhatási körülményei nem is érdekelnek annyira, ha legalább külsőleg bejönne.

Sosem találom meg az igazit?

Túl nagyon az elvárásaim?

Mások is vannak hasonlóképpen?



2014. júl. 31. 19:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

Tudod erre mit tudok mondani?

Majd holnap kiderül,hogy van egy betegséged és nem tudsz tovább sportolni és felszedsz magadra 15 kilót mit csinálsz? Vagy neked hogy esne ha a párod emiatt szakítana veled?

Vagy ha már nem leszel versenyképes és nem lesz versenyképes fizetésed csak majd munkanélküliként otthon vergődsz a fotelben?


Plusz ismerek olyan kőműveseket akik gazdagok. De ha te ilyen felszínes nő vagy, akkor ne csodálkozz ha majd találsz magadnak egy felszínes csávót aki majd nem fog rádnézni se ha szülsz egy gyereket, mert feljönnek rád a kilók és még dolgozni se tudsz közben!

2014. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
49%

De most nem rólad van szó, megmondtam. És nem remeg be a lába, ő maga írja, hogy a pasi nem tetszik neki.:)


Egyébként tényleg összefügg a diplomával az, hogy valaki nem arra a kommentre...na mindegy, inkább be sem fejezem:)


Kérdező, ha úgy érzed, hogy a barátnőid életét nem akarod követni, szíved joga. Lehet, ők csinálják jól, mert egyedül vannak, ha nem találtak megfelelőt. De lehet, hogy te, hogy beéred kevesebbel. Kinek mi a "jó élet".:)

2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Kőműves férj egy szép lakást is építhet a családjának,mi a baj vele?
2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

22.


"rendben van, nyertél.:) Egyébként a srácban két hiba is van: nem rendezett környezetben él és tohonya. Nem baj, ha nem érted meg, hogy egy sportolónak mit jelent egy tohonya, rendetlen ember mellett élni, de én megértem.:) Nem baj, nem elvárható, hogy ezt más megértse. Külsőleg nem jön be neki a srác, ezt szó szerint írja a kérdező."


Szerintem az én kommentemre válaszoltál, de lényegtelen.

2014. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy leegyszerűsítve most komolyan, szerinted normális, ha nem szerelemből, hanem valamilyen szinten érdekből vagy valakivel. Az érzelmeidet nem lehet az eszeddel irányítani. Viszont, ha olyan emberbe szeretsz bele, aki mindenben tökéletes neked, akkor nagyon szerencsés vagy.
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi nulla százalékos válasz, aztak...va! :D


Ne hagyd figyelmen kívül azt, amit az eszed diktál, de én azt tanácsolom, hagyj helyet az érzelmeknek is! Ha a párválasztásnál az ész és a szív közül valamelyiket teljesen kirekeszted, nagy valószínűséggel egész életedben egy nagy űrt fogsz érezni azon az oldalon, amit figyelmen kívül hagytál.


Ha a mostani srác iránt egyáltalán nem érzel vonzalmat, akkor tényleg hagyd.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy olyanba fogsz beleszeretni, aki külsőre pont az ideálod, legalábbis velem már történt ilyen.

2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kritizálni embereket ismeretlenül, csak a külsőségek alapján, gonosz és buta dolog. Mi lesz, ha összeházasodsz valakivel, aztán mondjuk te meghízol, ő meg eldob mert már nem vagy szép? Szakadj el az álomképtől, ha elfelejted a kritériumokat, akkor majd jön valaki aki amúgy olyan amilyet szerettél volna! Jó embereket a jó kisugárzás vonz.
2014. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
76%
"van rajta vagy 8-10 kiló felesleg, és nem épp rendezett, szép környezetben lakik" Szegény srác!Ha tudná hogy vélekedsz róla.Felszines ember vagy,szerintem maradj inkább egyedül!
2014. aug. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Ezzel a jelenlegivel jól érzem magam, ha elmegyünk valahova, de ő többet akar. Mit mondjak, nekem is tetszik sok dologban. Sokat gondolok rá, várom hogy keressen és hogy csavarogjunk."


Ha régen megkérdeztek, hogy milyen az ideális pasi, mindig úgy kezdtem, hogy magas...stb.

Erre megismertem valakit, aki alacsonyabb nálam 5 cm-rel. Nagyon jól éreztem vele magam, de nem akartam semmi többet barátságnál. Részben az előző rossz tapasztalataim miatt, részben az 5 cm miatt. Egy pasi legyen magasabb nálam.


Jól elvoltunk, eljártunk mindenfelé, ő többet akart, én nem, aztán egyszer nem keresett.

2 nap után teljesen bepánikoltam, hogy mi van, ha összejött valakivel, tiszta gyomorgörcsöm volt.

Írtam neki sms-t és kiderült, hogy kórházban van. Meglátogattam, és már tudtam, hogy nekem ő kell.

Azóta a férjem és van két gyerekünk. (a magasságán kívül minden másban megfelelt az elvárásaimnak).

Ha vonzódsz hozzá, (szexuálisan is), akkor 8-10 kiló felesleg ne zavarjon. Egy kis edzéssel még le is dolgozhatja.

2014. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
84%

tegnap 20:37-es kommentelő vagyok:

Igaz, hogy férfi vagyok, de enged meg, hogy meséljek néhány ismeretségi körömben lévő párkapcsolatról.

Az egyik esetben a lány átlagos testalkatú míg a pasija 148 kg (mondjuk magas is, 196 cm), tehát nem 8-10 kg hanem sokkal több súlyfelesleg van rajta. Mégis nagyon boldogok, nemrég volt az eljegyzés és a lány boldogan mondott igent.

Másik esetben a lány karcsú, a férfi ugyan nem tudom, hogy hány kg, de rajta sem 8-10 kg felesleg van hanem ránézésre legalább 20. Nemrég volt az esküvőjük, most küldözgetik a képeket az ismerőseiknek, hogy mennyire boldogok.

Az előző két esetnél mindegyik félnek van diplomája.

Harmadik esetben egyetemi évfolyamtársaimról van szó. A lány az egyik legszebb az évfolyamból, sokaknak csorog utána a nyála (köztük nekem is), de a pasija túlsúlyos (pedig az évfolyamban kevés túlsúlyos ember van), mégis nagyon dúl köztük a szerelem. Amint vége egy órának azonnal egymás karjaiba rohannak, a csaj beleugrik a pasi ölébe és két óra között végig egymást nyalják-falják, az előadásokon is végig egymás kezét fogják és ez már így megy két éve, az első év után egy albérletbe is költöztek.

Láthatod, hogy nem minden a külsőn múlik.

Ugyanakkor van egy olyan lány ismerősöm aki nagyon felszínes, csak olyan pasikkal ismerkedett, akiknek kidolgozott izomzatuk volt. Ha egy olyan férfi ment hozzá ismerkedni, aki nem úgy nézett ki, mint egy body-building verseny nyertese azt finoman szólva elküldte melegebb éghajlatra. 2 ilyen "kigyúrt" pasi is felszedte, de mindkettővel eléggé rosszul sikerült a kapcsolata, mindkét esetben megcsalták, megalázták, erőszakoskodtak is vele. Miután a másodikkal is szakított öngyilkos is akart lenni, még most is depressziós.

Ha felszínes vagy igencsak pórul járhatsz.

2014. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!