Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok neki a szörnyű...

Elmondanátok neki a szörnyű titkot?

Figyelt kérdés
Viszonylag korán mentem férjhez. 18 éves voltam. Nem tartott sokáig, 24 éves koromban beadtam a válókeresetet. Megtudtam, hogy szexuális viszonyt folytatott a húgával még előttem. Még mielőtt beavatott egy család barátja, akinek a csaj egyszer részegen kikotyogta, már akkor is furcsa dolgok történtek, amiket nem értettem. A húga eljött hozzánk (velem egykorú), levetkőzött egy szál tanga bugyira azzal, hogy milyen meleg van nálunk. Aztán egy szál bugyiban járkált fel-le a lakásban. Nem értettem a dolgot. Bevallom az fordult meg a fejemben, hogy le**bikus. Majd később találtam egy levelet, amiben a húg kifejtette, hogy ő mindent meg fog tenni azért, hogy elváljunk, mert én elvettem tőle. Elváltam. Azóta neki is, nekem is új párunk van. Minden rendben is lenne, csak náluk az új pár szemében én vagyok a büdös k...a, a ro**dt r**gyó, és egyebek. Pedig ha tudná, amit nem tud. Elmondanátok neki?

2014. aug. 2. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez igaz ,akkor én is gondolkodnék rajta,hogy felvilágosítsam a hölgyet ,miféle bűnös viszony van a testvérpár között . ... Az más kérdés ,hogyan ,mivel tudnád bizonyítani az igazadat ?
2014. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha megkeresne és elhordana mindennek, zaklatna vagy rosszindulatú pletykákat terjesztene rólam, abban az esetben mindent kitálalnék.

Ha egyáltalán nem érintkeznék a nővel, tehát nem találkoznék vele, akkor nem mondanám el. Nem avatkoznék bele az életükbe. Valószínűleg azt hinné, hogy rosszindulatból, irigységből találtam ki az egészet.

2014. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Miert erdekel teged az exed uj kapcsolata meghogy mit mondd rolad? Bizonyitani ugysem tudod.Foglalkozz az uj kapcsolatoddal.
2014. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is elmondanám
2014. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Komolyan van ilyen?:O
2014. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi a pcsanak foglalkozol az exed uj kapcsolatával? Kit érdekel, hog mit gondol?
2014. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akikről írtál ferde hajlamú aberrált beteg emberek.


Az úja pár egyik tagja is az akivel még mindig tartod a kapcsolatot, adsz a véleményére.


De miért???

2014. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Cersei és Jaime. Fú.
2014. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az apám új felesége mond mindent anyámra, mert ő úgy tudja, anyu csalta meg először apámat. Pedig pont fordítva volt, én láttam meg apámat otthon egy nővel, mikor hazamentem. De nekem nincs szívem ezt elmondani az új feleségnek, akármilyen rossz indulatú is.
2014. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad mert ha nem tod bizonyítani akkor rágalmazásért be is perelhet.


Kell neked ez a balhé ?

2014. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!