Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha kiderülne, hogy az egyik szülőtök 20 éven keresztül csalta a másikat? Elmondanátok a házastársnak és a családtagoknak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki 20 év alatt nem vette észre az nem akarta észrevenni.
2013. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ahogy az első írta, nem akarta észrevenni.

Úgyhogy ne beszélj róla, mert csak összezavarod a szép kis életüket.

2013. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

...

nem mondtam semmit (mert már vége)


később kiderült, hogy a másik szülőm is tudja...


viszont azt csak sejti, hogy féltesóm is született a kapcsolatból (a másik nő férje vállalta a gyereket)

apu választott akkor, anyu 12 évvel később jött rá, mert akkor újrakezdték a kapcsolatot...(összesen kb 6-8 évig volt kapcsolatuk..


mivel váltott munkarendben dolgoztak, nem volt nehéz eltitkolni

2013. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na most akkor 20 évig, vagy 6-8 évig?
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

20 évig.

A 6 - 8 év az egyik válaszoló esete.

2013. dec. 15. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:
A másik szülő szerintem tudja csak szemet huny a családi béke kedvéért. Ne szólj semmit.
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy nem tudja, maximum voltak olyan pillanatok, amikor sejtette.
2013. dec. 15. 21:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, elmondanám. De csak mert annyira pocsék a házasságuk, hogy az valami hihetetlen, csak félnek elválni, félnek az egyedülléttől. Néha beszélgetjük is a tesóimmal, hogy jó lenne, ha legalább szeretőjük lenne (legalább lenne szexuális életük, mert ami köztük van, az rosszabb, mint a semmi). De hát nincs :(

Ha viszont egy alapvetően jó házasságban élnének, akkor nem mondanám el. 20 éve megvannak így, nyilván nem véletlen.

2013. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy 9-es, mondja, ha jól érzik magukat a házasságban akkor dehogy avatkoznék bele. Különösen úgy, hogy a szüleimről van szó. Én ugyan nem tudom elképzelni, hogy 20 évig csal az egyik és mégis jól működjön egy házasság, de te látod a helyzetet.
2013. dec. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!