Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell olyankor mondani ha...

Mit kell olyankor mondani ha valaki azt mondja "részvétem"?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
köszönöm
2014. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell köszönnöd akkor is, ha tudod: csak illemből, nem pedig szívből mondja!
2014. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mit vártok, amikor leírjátok ugyanazt a választ még 4-szer, ahelyett, hogy felpontoznátoka az első jót?
2014. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönöm
2014. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki mondja és hogyan.


Aki közel áll hozzám, és látom rajta, hogy komolyan gondolja, azt megölelem és megköszönöm.


De kívántak már úgy részvétet, hogy rám se nézett, csak két mondat között foghegyről: ja, amúgy részvétem... na, annak semmit nem mondtam, amúgy is magyarázta tovább az ő világrengető problémáit.

2014. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben a részvét-nyilvánító illemből teszi, amit tesz, hiszen közben ezt gondolja: de jó, hogy nem én vagyok annak helyében, aki miatt most részvétet kell nyilvánítanom!

.

Ha unottan, mellékesen teszi is azt, akkor is megköszönöm, hogy jogosan tarthassam különbnak magamat nála.

2014. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!