Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérik egy lány kezét,...

Ha megkérik egy lány kezét, akkor mennyi idő után kell az esküvőt megtartani? Azt mondják 1-2 éven belül, de én ismerek olyat akik 4 év múlva tartották az esküvőt.

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd,néha komoly a lánykérés, akkor 1-1,5 even belul esküvő. Ha nem komoly, csak "ne zaklasson a barátnőm/az anyós/akárki" akkor akar 20-30 ev mulva is csak jegyesek lesznek
2014. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Amikor akarják, tudják akkor "kell" esküvőzni utána. Am általában 1-2 éven belül tényleg szokta a többség, de nincs kikötve. Lehet 10 is...
2014. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Semmi nem kell. Az első jól írja. Ha egy fiú komolyan elakarja venni a lányt feleségül, akkor rövidesen meg esküsznek.

De ha éveket várnak (különféle ürüggyel), akkor a fiú csak azért kérte meg a lány kezét, hogy az ne nyaggassa. Főleg, ha nem is karikagyűrűt viselnek mindketten, hanem csak a lány kap egy gyűrűt, és ezért menyasszonynak hiszi magát.

2014. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
nálunk 3 évvel később volt az esküvő. karikagyűrűt hordtunk mindketten az első perctől fogva, sőt a köves gyűrűt apósom vette, mondván "mi az, hogy nincs kisérő gyűrű?" 23 éves voltam az esküvőn, férjem 22, 10 éves házasok leszünk hamarosan. semmit sem "kell"
2014. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk a családban volt komoly lánykérés, de csak 1 év múlva lett esküvő, mert nem álltak úgy anyagilag.

Ha most megkérne a párom, akkor olyan 4-5 éven belül tudnánk esküvőt tartani, mert mi lagzit szeretnénk majd, de ahhoz pénz is kell.

Amúgy minden pár akkor tartja az esküvőt, amikor neki lehetősége van rá, lehet ez 1 év, vagy 5 vagy 10, ebben a kérdésben én nem ismerek olyat, hogy illik.

2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Előző vagyok nem 1 év, hanem 10 év múlva volt az esküvő a családban.
2014. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsony előtt volt a lánykérés, és május végén össze is házasodtunk.
2014. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!