Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megtartani egy srácot sem?

Figyelt kérdés
Lassan 19 éves vagyok, és most ért véget a 6. kapcsolatom... Nem k.r.va vagyok, csak egyszerűen még egyik sem tartott tovább pár hétnél, a rekord eddig 2 hónap :( Én nagyon vágyom már egy tartósabbra, de egyszerűen hiába vagyok kedves, segítőkész és gondoskodó mindig vagy elhagynak, vagy megcsalnak, vagy inzultálnak... A mostani azt mondta megcsalt, és mikor kérdeztem miért, azt mondta nem érti ő sem mert egy kincs vagyok, vicces, édes, ilyen jó barátnője még nem volt, és mégis... Tőlem rendre csúnyább pasijaim voltak és még ők is az első hét után mikor túllettek azon hogy szép barátnőjük van és nem mondogatták folyton, semmibe vettek... Miért van ez? Soha nem mehetek férjhez, nem lehet gyerekem mert egyszerűen senki nem marad mellettem? :(

2014. júl. 9. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok még. De nagyon sajnállak.
2014. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kerida ***** válasza:

Azért 19 évesen nem kell még melodrámázni! Választani is meg kell tanulni.


Igaz nekem soha nem voltak ilyen problémáim. Se a jóképű se a kevésbé szép partnereimmel.


Könnyen lehet, hogy komplexusos pasikat választasz be akik nem beléd szerelmes, csak örülnek a szerencsének... a szerencse meg önmagában nem tart életben egy párkapcsolatot...

2014. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Várj turelemmel lehet nem talaltad meg meg a zt a fiut aki ertekeli a beso tulajdonsagaidat! 22/F (amugy még en sem talaltam meg azt a lanyt aki a belso ertekeimet nem ertekeli)
2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19 éves leszel. Persze vannak futókapcsolatok, de szerintem az életedben még nem jött el az az igazi személy, aki tényleg megbecsül. Inkább örülj, hogy volt már jelentkező a lényeg, hogy add meg nekik az esélyt, hogy megismerjen, esetleg egy randi és ha nem jön be hagyd ott. Későbbi korosztályokban az emberek általában érettebbek.
2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán meg vannak oldva a problémáid,mert ha úgy futsz bele,akkor nem sok lesz sok idő a cégéig.Meg pont belenyúltál,majd megtalálod a magadmellé valót.
2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak olyan szörnyű érzés, hogy nálam sokkal hisztisebb, nehezebb természetű ismerőseimnek már hónapok, évek óta tartó kapcsolata van... Engem meg megaláznak, megcsalnak, elhagynak...
2014. júl. 9. 20:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem volt hozzá illő.
2014. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
TÚL "kedves, segítőkész és gondoskodó" vagy.
2014. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanám azt sem... Mindössze arról van szó, hogy ha nálunk vagyunk, szívesen főzök rá is, vagy elmegyünk együtt a háziorvosához, hasonlók.
2014. júl. 9. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:
megertelek kerdezo nekem is rossz nezni hogy a barataimnak van parjuk ,tarsuk az eletben de hidd el meg fogod talalni egyszer azt pasit aki tenyleg szeretni fog es nem hasznal ki 6# -os voltam
2014. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!