Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha 2 lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NightHero kérdése:

Mit csináljak ha 2 lányba vagyok szerelmes és mind 2 vel járok de csak egyiket akarom megtartani help?!

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 03:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretted volna az elsőt,nem jöhetett volna a második.
2014. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy valaki két lányba szerelmes. Dönts, mert ha az egyik megtudja hogy van másik akkor bizony 1 lány se marad.
2014. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts a másikkal, bár nem hinném, hogy itt igazi szerelemről lenne szó és, hogy hosszútávú kapcsolat alakulna ki.
2014. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő max tetszik, de hogy szerelmes nem vagy az is tuti. Amúgymeg igen, az elsőnek van igaza, ha jött a második akkor az első nem ért annyit.
2014. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2. a nyerő! :)
2014. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hüjeséget csinálsz, szerintem mind2 maradjon. Am is azért jársz mind2 -vel mert 1 nem elég.... Nem? :D
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
gondolkodj el melyiket fájna jobban elveszítened. azt tartsd meg :)
2014. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Kinek mondanád azt: hiányozni fogsz

és kinek ezr: könyörgöm ne menj el

2014. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerü, illetve nagyszerü! Pàros naponta jàrsz az egyikkel a Paros naponta meg a màsikkal. Èn egyszerü igy csinaltam hónapokig, aztàn. Megbukatm. Mindkettö otthagyott. De adding izgalmas. Volt mert volt hogy otthon voltam az egyikkel minor meglepetèsböl a masik eljött de èn meg amàsikkal èppen paràznàlkodtam bent a kègliben ès Persze nem engedtem be. Mert külön én lebuktam volna.sokaig csengetett mert làtta èg a Villany bent az autóm is ott volt gondolat otthon vagyok.A benti lànynak meg azt mondtam nem nyithatok ajtót mert egy faszinak lógok lóvèval az van az ajto elött. Az meg mèg kedves volt hogy ad pènzt kisegit hogy ne legyen bajom a faszival. Màsnap meg mondtam a kint vàro csajnak , hogy juj de ciki volt hogy hallo tam kint toprzèkoltàl ès egy haveromnak oda Adam tegnap a kèglit mert a szeretöjèt vitte hozzàm mert nös ès haza nem vihette te meg ott pattogtàl az ajto elött. Juj de ciki mondta akkor maskor nem megyek oda ha ilyesmi elöfordulhat màskor.igy ezzel ezt megoldottam ès màskor nem zavart a masik leànyka. Szóval lehet. Egyszerre kettöt. Hajtani de elöfordulhatnak meglepetèsek admire kell szàmitani
2014. júl. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj?


Nézz a tükörbe, és mondogasd:

"Éjszaka Hőse állótökű macsó vagyok. Fingom sincs, mi az, hogy szerelmesnek lenni. Két lányt is hülyítek ezzel, éppen azért, mert arról sincs fingom se, hogy ők mit éreznek. Nem is érdekel a lelkük, se az, hogy mit ártok nekik ezzel. Nem szerelmes vagyok, hanem kanos. Nem szerelmes vagyok, hanem kanos. Nem szerelmes vagyok, hanem kanos....."


Nézz szembe az igazsággal. Próbáld meg elfogadni.

Menj pszichológushoz. Verd ki magadnak. Mit bánom én. De azt vedd tudomásul, hogy nem szerelmes vagy, csak kanos.

2014. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!