Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy olyan feleség...

Mit csinál egy olyan feleség akinek szexmánis a férje? Akinek egyre több és több kell? Meddig lehet ezt tolerálni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Sok nő irigyel most téged.
2014. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Élvezi :)
2014. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

Ez egyénfüggő, hogy ki hogy tolerálná. Valakinek nem is kéne tolerálni...

Személy szerint nekem a heti 3x elég. Ettől csak kevesebb lehet...úgyhogy barmira nem díjaznám, ha férjem naponta 5x óhajtana rám mászni. Ezt tartósan nem viselném el. De eddig nem ilyen volt???

2014. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Kedves 13-as!

Te szereted a férjed? Nem élvezed a szexet vele?

Mi az hogy nem viseled el hogy ha többször mászna rád? Ezt még olvasni is rossz...

2014. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es!

Persze, hogy szeretem a férjem. Persze, hogy élvezem.

De ha nincs kedvem hozzá, ő pedig csak próbálkozna tovább és tovább...az baromira felbosszantana. Az pedig kizárt, hogy úgy legyek együtt vele, hogy nincs kedvem hozzá. Megalázónak, erőszaknak érezném...ugyanis ha szeret és tisztel a párod, akkor nem erőltet rád semmi olyat, amit te nem akarsz. Nyilván a szex terén lehet kompromisszumokat kötni...de csak egy bizonyos határig. De nem erőszakolhatja meg magát állandóan az ember, csak azért, hogy a férje/felesége nyugton legyen! Az úgy nem élet!

2014. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor megkérdeztem a kérdezőtől, hogy szerinte mennyi a sok, lepontozott valaki. De még mindíg nem tudom a választ...bár többen is kérdezték.
2014. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok????
2014. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!