Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként férfiak válaszára...

Főként férfiak válaszára lennék kíváncsi! Nektek milyen a jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nő vagyok, de a tapasztalataim alapján elmondom:


Az ideális nő egy férfi számára:


- Áhítattal hallgatja a férfit, amikor ő bármiről beszél, közben nem kérdez

- Ő maga (a nő) nagyon keveset beszél

- Bármikor kész a szexre


Ezzel a hármassal bármelyik férfit meg lehet tartani. Csak a kérdés, hogy melyik nő akar így élni...

2014. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es: Tehát egy pincsikutyának kell lenni. Na hála Istennek nem, mert vannak még olyan férfik is, akik az okos nőket szeretik, ezt tapasztalatból tudom.
2014. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

1. válaszoló: Szerintem idióta vagy, ha ezt komolyan gondolod.


Nekem ilyen nö soha nem kellene, akinek nincs önálló véleménye, nem lehet vele beszélgetni (NEM pletykáról van szó, hanem értelmes témákról), és akit nem kell csábítani a szexre (ugyanis ha mindig "ott van", akkor nincs semmi érdekes benne, legfeljebb azért fekszik le egy férfi egy olyannal, aki "mindig kész a szexre", mert kényelmesebb, mint a keze).

Egy nötöl elvárom, hogy müvelt, értelmes legyen, akivel lehet beszélgetni, vitatkozni (NEM veszekedni), aki partner minden téren, nem hisztis, nem féltékenykedik, nem hanyagolja el magát (NEM azt várom, hogy folyamatosan estélyi ruhában rohangáljon otthon, hanem hogy tiszta, csinos, megfelelö méretü - nem kinyúlt - háziöltözetben legyen, ha valami gondom van, meg lehessen vele beszélni, tudjon értelmes tanácsokat adni. Legyen nöies (nem bevakolt képü, k.rvás), fel tudja ébreszteni a vágyat bennem - nem csak alámfekszik és hagyja...-, és egyáltalán otthon lehessen érezni magam mellette.

2014. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok, úgy látom nem tetszett a válaszom senkinek. :-)


Én nem tudnék így élni, de azt látom, hogy a férfiak nagyon jól elvannak a haverokkal, a munkájukkal, a hobbijukkal, stb. Nők kellenek nekik persze, de kihalt a kölcsönös figyelem, az odaadás részükről. Elvárásaik vannak, de nekik semmi kötelességük.

Csak akkor közelednek gyengéden, ha szexet akarnak. Na meg persze gyereket, de azt is csak akkor szeretik, ha csendben van, vagy ha alszik.


Akinek nem inge ne vegye magára, és igen, nagyon általánosítok, de nekem a környezetemben ez a tapasztalatom...

:-(

2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok idióta, kedves 3-as. Értelmes nő vagyok, rengeteg rossz tapasztalattal. A te jellemedről viszont tudnék egy-két nem értelmes megjegyzést tenni, amiért idiótának mersz nevezni egy nőt.


Természetesen ironikusan jellemeztem a férfi ideált, eltorzítva, de a lényeg ugyanaz.

És egy szóval sem írtam, hogy az általam vázolt nőnek ostobának kell lennie.

2014. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

" idiótának mersz nevezni egy nőt"


Az, hogy valaki nönek született, még nem jogosítja fel arra, hogy olyan negatív, általánosító választ adjon, mint amilyet te adtál. Aki ennyire primitiv, azt joggal lehet akár idiótának is nevezni, és erre az sem mentség, hógy véletlen nö vagy.

2014. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kúrjon félre
2014. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6: Tévedsz, senki, semmilyen indokkal nem nevezhet senkit idiótának, arra nincs mentség.

Művelődj a szóbeli bántalmazás (verbális agresszió) témakörében!

2014. júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

74%, Te is egy bátor élőlény lehetsz, ha a nők mindennek való lehordásában éled ki magad. Sajnálom a párod, ha van...

40/F

2014. júl. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. válaszoló:


"Te is egy bátor élőlény lehetsz, ha a nők mindennek való lehordásában éled ki magad."


Úgy látom, nem egészen tudsz szöveget értelmezni.

Nekem nem a NÖK ellen van kifogásom, hanem az olyan LÉNYEK ellen, mint az elsö, aki szerint minden férfi önelégült, szexmániás hülye.


Ha elolvastad volna, hogy mi az, ami szerintem egy nöt nönek minösít, akkor tudnad, hogy éppen hogy nem nézem le a nöket általánossában, hanem igenis egy szerintre állítom öket a férfiakkal - ezt hívják egyenjogúságnak (NE egyformaságnak).


NEM a nöket "hordom le", hanem csak azt az EGYET, aki értelmetlen, lenézö választ ad.

2014. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!