Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem érti meg, hogy nem...

Anyu nem érti meg, hogy nem szeretek mosogatni! Ezért papír vagy műanyag tányérből eszek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kiázik a kezem
2014. aug. 6. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

És papírlábasban főzöl?


Egyébként gumikesztyű.

2014. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
vegyetek egy mosogatógépet. én is utálok mosogatni, mikor még "otthon" laktam a szüleimmel ez állandó konfliktusforrás volt, mert anyum is utál (persze sosem vallaná be).....elköltöztem, lett mosogatógép (anyósom javaslatára, aki viszont igazi vizicsibe, nála sosincs még egy koszos pohár se)....azóta anyukámnak is van mosogatógépe.
2014. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A nők 99 %-a utál mosogatni és még csak mosogatógépe sincs. Olykor azért besegíthetsz a mosogatásba, nem csak te élsz a háztartásban. Az kaják elkészítéséhez sok egyéb edényre is szükség van. Húzz gumikesztyűt.
2014. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem főzök. Fiú vagyok. :D
2014. aug. 6. 15:58
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy nem szeretsz mosogatni, és inkább vmi más házimunkát végeznél.
2014. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
És? Nem puncival kell kavargatni a kaját.
2014. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Úristeeeeen. Másnak nem ázik ki a keze!!


képzeld, még a körömlakk is leázik róla, mégis megcsinálják sokan.

Jó, most ezt a géllak, műköröm témát hagyjuk.


Jajj kis kincsem, remélem, a szobádból se mész ki, nehogy véletlenül elkapjon az eső és elázz :D

2014. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Kompromisszum, esetleg? Akkor mosogatás helyett porszívózz/törölgess/moss fel...

Amúgy meg képzeld, én se szeretek. De attól még megcsinálom, mert segítek édesanyámnak, és nem szennyezem felesleges a környezetet műanyag tányérral...

2014. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a baj, hogy anyukád nem érti meg, hanem, hogy te állsz rosszul az egészhez. Vannak mindenki életében házimunkák, amit meg kell csinálni, és ezt el kéne fogadni.. De ha annyira félted a kis kezeidet, akkor csinálj valami más feladatot. A mosogatógép valóban előnyös, viszont akkor is lesz, amit el kell mosnod kézzel.
2014. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fürdeni azért szoktál?

Nem kell hagyni, hogy a plafonig érjen a mosatlan, ennyire egyszerű.

2014. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!