Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem érti meg, hogy nem...

Anyu nem érti meg, hogy nem szeretek mosogatni! Ezért papír vagy műanyag tányérből eszek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kiázik a kezem
2014. aug. 6. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyan attól parázol hogy kiázik a kezed, akkor ne haragudj de nálam nem tartozol a fiú kategóriába:) puszi:)
2014. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is utálok mosogatni, bár nem a kezem miatt. Mindig mondom otthon, hogy vegyünk egy mosogatógépet, mikor azt akarják, hogy én mosogassak. Erre inkább megcsinálják ők.:D
2014. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, félsz, hogy kiázik a kis kezecskéd és inkább termelsz egy halom szemetet a papír meg műanyag tányérokkal. Zseniális.
2014. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az egyik válaszoló jót írt: vegyél gumikesztyűt, én is azt használok, hogy az egy napja lakkozott körmömről ne pattogjon le a lakk olyan hamar.
2014. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

" A mosogatógép valóban előnyös, viszont akkor is lesz, amit el kell mosnod kézzel."


mi? nekem vagy 5 éve nem volt mosogatószivacs a kezemben.....más kérdés, hogy úgy alakítottam a konyhámat, hogy ami nem mehet a mosogatógépbe, annak nálunk nincs helye, költsön rá pénzt más.

2014. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
"Kiázik a kezem" [link]
2014. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de te fiú vagy?
2017. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!