Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan "haragszik" a testverem?

Jogosan "haragszik" a testverem?

Figyelt kérdés
A batyam gyereke jobban hasonlit ram mint az apjara. Szerintem ebben nincs semmi rossz, csak genetika. A rokonok, kozos ismerosok gyakran mondogatjak, hogy ram jobban hasonlit es ilyenkor kicsit kiakad. Valahol megertem, hogy zavarja de eleg lenne raszolni ezekre az emberekre es nem velem flegmazni. Szerintetek?
2014. aug. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én húgom anyám testvérének kiköpött mása (vagyis nálunk is az anya testvérére hasonlít az anya gyereke). Genetika. Ennyi. Ezt kéne megértenie a bátyádnak és persze aki beszól, annak is elmondani, hogy ez genetika.
2014. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát jogosnak semmiképp nem mondanám. Nem lehet, hogy a fejébe vette, hogy mi van ha te vagy a gyerek apja? Az emberek hajlamosak rémeket látni, főleg ha egy két jóakaró beülteti a bogarat a fülükbe.
2014. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám unokatestvérére hasonlítok elvileg (mondjuk még életemben nem láttam), a szüleimre pedig egyáltalán nem. Szóval ez csak genetika, ki mit öröklött..
2014. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg keresztanya hasonlítok jobban.

Apum testvérére.

2017. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!