Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen abnormá...

Miért viselkedik ilyen abnormálisan a testvérem?

Figyelt kérdés
10 éves, viszont még mindig nem köszön rendesen. Ha pl. anyukámmal megy el valahova, akkor senkinek sem, de amikor én vittem, akkor viszont igen. Nemrég voltunk a rokonoknál születésnapozás miatt, és a nappaliban voltam a tesómmal, és amikor megjöttek a vendégek ő kimászott az ablakon, és játszott a kertben, nem ment oda senkihez sem (ezt miért csinálta?).
2014. júl. 14. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szégyenlős, és nem tudja helyesen levezetni a feszültségét, azért viselkedik ilyen furán olyan helyzetekben.

Be kell iratni sportra, hogy feloldódjon benne ez a társaság előtt érzett feszültsége és zavara.

2014. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy szégyenlős, vagy nem érdekli a társaság és unatkozik.


Pároméknál a tesója és közte nagy a korkülönbség. A kiscsaj minden egyes családi összejövetelen kijön, köszön és elvonul, aztán mikor mennek, akkor megint kijön köszönni. Szóltunk neki, hogy ez illetlenség a vendégekkel szemben, ő meg mondta, hogy nem szeret kint lenni, mert felnőtt dolgokról beszélnek, és unatkozik.

2014. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 10 éves unokatesóm ilyen..

Ha valaki kérdezi csak bólogat de ha egyedül marad velem akkor bezzeg csak parancsolgatna. A Nagyimmal úgy beszél mint a kutyával,az én anyukámnak meg apukámnak meg még köszönni sem hajlandó mondjuk senkinek sem..csak a szüleinek,nagyszülőknek,testvérének,nekem s az én tesómnak.

Neveletlen,hisztis..szerintem mind a kettőt meg kelett volna neveleni..

2014. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Neveleshianyba szenved a testvered.
2014. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!