Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa látomás meditáció...

Furcsa látomás meditáció közben. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
A minap meditálás kellős közepén egy táj felett repültem, mindenhol erdők, dombok, de nagyon jó idő volt és a látvány is gyönyörű. Egy kőből épült templomszerűség volt egy rét közepén, fölbe vájt lépcsőkön lehetett felmenni a bejárathoz. "Leszálltam" és bementem. Nagy, tágas tér fogadott, szemben a falon hatalmas ablakokkal amin besütött a nap. A tér közepén egy öreg úr állt velem szemben, mintha rám várna. Közelebb mentem -> hosszú ősz haja volt, eléggé ráncos, szemei égkék színűek, nagyon ragyoktak, vörös ruhát viselt, hosszan leért neki kb bokáig,de nem telejsen vörös volt, ilyen aranybarna minták is voltak benne. Valamit mondott, számomra érthetetlen nyelven. Ja és a térre egy jel volt felfestve, nem tudtam megnézni, nem tudom miért, de talán egy, napról készült rajz volt az alapja. Na szóval a beszéd után oda kellett mennem az üvegs ablak elé, egy állványon volt ott egy öreg könyv, poros, kinyitottam, abszolút te érthetelen nyelven íródott, furcsa jeleket láttam benne. 3at sikerült megjegyeznem egyik ilyen balra szögeletsen kunkorodó kampó a másik 1 függőleges vonal átlósan áthúzva, a 3. meg egy sovány X baloldalra kissé megdöntve. Miután belenéztem, fényt láttam majd hirtelen kívülről láttam magamat, az ablakon erős napsugár jött be és világított a homlokamra, beragyogta az egész testem. nagyon jó, kellemes volt, majd becsuktam a könyvet és hirtelen vmi azt súgta vissza kell térnem. (megjegyzés: ezzel az öreg úrral már többször találkoztam meditáláskor, vagy álmomban) válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 14. 22:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
0%
most jössz le a gomba-tripről?
2013. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
pff, kösz, ezért ne koptasd az izületeidet, értelmes ember válaszát szeretném látni...
2013. szept. 14. 22:48
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen asztrális utazás vagy mi.. Szerintem ezt nemigen kell magyarázni. Átélted és kész:)
2013. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, ment a zöld :)
2013. szept. 14. 22:58
 5/46 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen a fűvescigi csodákra képes. :D
2013. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy simán beszunyáltál meditáció közben?:D
2013. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Kizárt, mivel akarattal tértem vissza, éreztem végig h nem alszom.
2013. szept. 14. 23:38
 8/46 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, leírnád nekem privátban (vagy akár itt is), hogy hogy működik egy ilyen meditáció? Én eddig mindig vezetett meditációt csináltam (Ferenczy László: Aranyló folyók), és szeretném megtanulni, hogy egyedül hogy tudok lemenni, visszajönni, és hogy mire számítsak. Köszönöm, ha szánsz rám egy kis időt. :)
2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mit jelent, nem tudom hirtelen megmondani, vagy hogy mi a magyarázat. Igazából csak a leírást olvasva, a furcsa jelek egyikéről eszembe jutott valami: a második jel esetleg Naudhiz. Ismerős innen valamelyik még?

[link]

Ezek speciel germán rúnák, de meglehet, hogy már egy másik korból származó rúnákkal írt könyv volt. Ez esetben, ha megtalálod a három rúnád eredetét, és megnézed azoknak jelentését (pl. Naudhiz mágiára használva segít bánat és lelki teher feldolgozásában). Talán azért jegyezted meg azt a hármat, mert meg kellene fejtened a jelentésüket, akkor mondjuk könnyen meg is találod őket. :)

2013. szept. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó, az öreg úr lehet valamelyik szellemi vezetőd, de amúgy passz, asztrálutazás szerű is lehetett de szerintem nem véletlen hogy pont azon a tájon voltál, lehet egyik előző életedből volt a díszlet, pl kelta vagy germán voltál.

Amikor a fény elért téged a homlokod keresztül akkor lehet hogy kaptál vmilyen kódot vagy áldást és ezért érezted hogy "végeztél" ott egyenlőre mert megkaptad azt amiért ott teremtél

2013. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!