Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paromnak jobban tetszenek mas...

Paromnak jobban tetszenek mas nok mint en. Ez normalis?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, es ma egy beszelgetesunk soran mondta nagyon szep vagyok, de van sok szebb no nalam, es volt par aki nagyon tetszedt neki, de nem csalna meg, es nem csalt meg tudom. De annyira zavar, hogy tetszenek neki mas nok. Szerintetek ez normalis? Nemet es kort is kerek a valaszoloktol.
2014. aug. 9. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyébként elmondtam a férjemnek a kérdést :D a válasza nem publikus. Viszont elmondtam neki, hogy Johnny Depp az álom, azt mondta, bővül a kör, mert eddig még csak egy volt, vele már kettő :D Viszont azt mondta, hogy örül, hogy ilyen vetélytársai vannak, mégis ő nyert :D
2014. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem esne jól, dehát végülis ez az igazság. Biztos nem te vagy a legszebb nő a világon( mert az én vagyok a:D:D:D). A férjem mindig azt mondja, hogy neki én tetszem a legjobban, de biztos nem így van, de nem tudom kiszedni belőle, hogy ki tetszik jobban neki, mint én. Nekem se a férjem a legeslegszebb, mondom is mindig neki, hogy én szerelmes vagyok a Sebastian Rulliba, dehát már megszokta szegény:)) De azért utána holtversenyben jön a férjem is:D
2014. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki Te is ,hogy nála is vannak jobb pasik,és szívesen összegyűrnéd velük a lepedőt,de persze csak ha Ö nem lenne mert Őt szereted..
2014. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs abban semmi,ha megtetszik neki más nő,amíg nem csinál velük semmit.

Én is úgy vagyok vele,hogy nálam is biztos van szebb nő,csak jobb nincs:D Jó,csak poén... De a pasim azt mondta,neki én vagyok a legszebb,ez konkrétan azt jelenti,hogy ja szívem,jól nézel ki,nyilván van nálad jobb csaj,de a szerelem miatt azokat csak homályosan látom. Nekem meg ennyi elég is:)

23L

2014. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Normális.


Figyelj, én csont és bőr vagyok, akár egy anorexiás (hormonbaj miatt). Kilátszanak a csontjaim, alig van mellem, fenekem... nincsenek illúzióim, rengeteg nő sokkal szebb nálam, és tudom, hogy a párom is látja. DE! Velem van, őket "csak" megnézi (én is meglesek egy-egy húdejó pasit), rám viszont ragyogó, szerelmes tekintettel néz.

Nem fujjog, mikor meg kell érintenie, szeret szeretkezni velem (pedig néha én borulok ki, hogy hogy festek kívülálló szemével... borzalom)... és ez a lényeg.


Sokkal rosszabbul esne, ha azt mondaná, hogy te vagy a legszebb, bla-bla-bla, mert tudnám, hogy hazudik. Inkább legyen őszinte, mint nyaller.

2014. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

08-11 16:07

Nyugi, biztos jobban nézel ki, mint én, aki szintén betegség miatt folyamatosan éhezve se tudok 70 kiló alá menni:( Én irigyellek!

2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!