Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paromnak jobban tetszenek mas...

Paromnak jobban tetszenek mas nok mint en. Ez normalis?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, es ma egy beszelgetesunk soran mondta nagyon szep vagyok, de van sok szebb no nalam, es volt par aki nagyon tetszedt neki, de nem csalna meg, es nem csalt meg tudom. De annyira zavar, hogy tetszenek neki mas nok. Szerintetek ez normalis? Nemet es kort is kerek a valaszoloktol.
2014. aug. 9. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem normális. Nekem az előző barátom mondta ezt egyszer így ki, azóta nem volt barátom, és szerintem nem is lesz. Én egyszerűen ezt nem tudom elfogadni a férfiakban:) Viszont jó itthon egyedül pudingot enni szombat este. Mert a puding finomabb, mint a más nőket bámuló férfiak:))


27N

2014. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy en sem tudom elfogadni...
2014. aug. 9. 21:10
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
hagyd el és gyere át pudingot enni:))) (csokis és van hozzá csokireszelék is: SZÍÍÍÍNESSS!!!:)))
2014. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
te tényleg azt gondolod, hogy te vagy a legszebb nő? Én nem várom el, hog hazudjon nekem a férjem.
2014. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Az normális,hogy megnéz más nőket.Az normális,hogy vannak nálad szebbek,akiket megnéz.A bántóan nyers,és kissé nyálcsorgatónak ható stílusával viszont szerintem van egy kis gond.Legalábbis számomra,de neked kell érezned,mennyire tudod tolerálni ezt a fajta modort.Ha egyébként jól megvagytok,ne csnálj balhét belőle,viszont jelezd felé,hogy vannak megjegyzései,amelyek neked rosszul esnek.Ha szeret,megérti,és megtudjátok beszélni ezt.
2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha te kéred, hogy őszinte legyen, bármilyen bántó is a dolog, akkor mi bajod van?

Azt elhinnéd, hogy téged tart a legszebbnek ? Ha ezt mondaná, akkor biztosan hazudna.

2014. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a demonstrálásával van gond.Biztos van nő,aki jobban tetszik neki vagy szebbnek találja, mint téhed, de azért ezt nem így kéne kifejeznie.
2014. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem normális. Mi az, hogy szép? Ez nem egy egzakt dolog. Senki nem hallgatja szívesen, legyen az nő vagy férfi, hogy a párjának más emberek sokkal jobban tetszenek.


KI az, aki örülne annak, ha a párja hazajönne, és a finom vacsi alatt közölné vele, hogy láttam egy jó pasit, sokkal jobb, mint te, jajj meg jujj, de nem akarlak megcsalni.

Vannak dolgok, amit nem kell mondani. Mindenki tudja, hogy nem ő a legszebb a világon, ilyen eleve nincs is, de ha ezt már a másik orra alá dörgöljük, az már nem jó, mert eszünkbe sem kéne jutnia, mert a szépség nem csak a külsőségeken múlik, és a legszebb embert (nőt/férfit) is azonnal semmisé teszi a butaság, modortalanság, rossz belső tulajdonságok.

2014. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az még OK, hogy másokat szebbnek lát esztétikai szempontból, s van őszinte ember, aki ezt meg is mondja a párjának, de egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy ezt így csak úgy nem illendő kimondani, s nem finomkodásból, hanem mert ez tényleg bántó tud lenni s nem visz előre az égvilágon semmit. S igenis orr alá dörgölős, hogy "tetszett már nekem pár nálad jobb nő, de hűséges maradtam". Minek így beszélni? Odavan magától, hogy mégse csalt meg, pedig megkívánt másokat? Mert nem sima esztétikai dolognak tűnik a fenti fogalmazásban...
2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja, kértél nemet és kort. 38N
2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!