Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akiknek van saját...

Azok a nők, akiknek van saját lakása szintén nem akarnak összeköltözni férfival?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,félig örököltem félig nagyon keményen hitelre(még éheztem is) magam vettem meg a lakásom.

De elég szép,nagy lakás és a férfiak annyira vérszemet kapnak rögtön összeköltözésileg,hogy részemről lapát.


Nem tudom,hová kell sietni,gyanús.Nálam ehhez legalább 1 év kapcsolat kéne.



2014. aug. 10. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy idővel igen, így van. Ott aludni meg egy hétvégét eltölteni oké, de összeköltözni rögtön nem érdemes
2014. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát, huszonévesen én fél évet várnék az összeköltözéssel, tovább szerintem fölösleges. Ennyi idő elég ahhoz, hogy lásd, lesz-e ebből a kapcsolatból valami, ha úgy érzed, igen, nem érdemes tovább húzni szerintem, csak fölöslegesen megy az idő. De azért két hónap után én se cuccoltatnék magamhoz senkit.

Egyébként nekem is saját lakásom van, a szüleimnek volt kettő egymás mellett, a kisebbet megkaptam, mikor lediplomáztam, szóval én azért annyira nem küzdöttem meg érte, mint te. Mi a párommal, aki most már a férjem, egyből beköltöztünk együtt, majd közösen fölújítottuk. Másfél éve voltunk együtt a költözéskor, de költöztünk volna már fél év után is, csak más városban tanultam, ezért hétköznap ott laktam albérletben.

26N

2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én már 30-as vagyok kamasz gyerekkel.Úgyhogy nálam a fél év már kevés.


Sajnos ez az együtt alakítjuk ki az egzisztenciánkat-lakásunkat a párommal máshogy alakult,azon pedig,amit keményen magamnak teremtettem meg pláne nem vagyok hajlandó gyorsan osztozkodni,mert mindig ezt akarják.


Nem baj addig megmaradok a könnyű kapcsolatoknál,vagy társkeresőn feladom a szigorúan csak saját lakással rendelkező férfit keresek szöveget....:):)

2014. aug. 10. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ha van gyereked, az valóban más, nyilván fél év után nem költöztetek oda egy hapsit, hogy "kicsim, itt az új apukád"... Viszont elég egyszerű a megoldás innentől kezdve, ha felveti az összeköltözést, megmondod, hogy a gyereked miatt szeretnél tutira menni, ezért az egy évet ki kell várni. Ha nem képes figyelembe venni ezt, nem akarja megérteni, hogy a gyereked érdeke az első, akkor meg lapát. Ilyen faszi gondolom neked sem kéne, aki ennyire nincs tekintettel a gyerekre.
2014. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
40 felett lett saját lakásom, ide ugyan nem költözik senki, hacsak - ne adj isten - túl szerelmes lennék.
2014. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Jogos az aggodalmad, így jártam én is, a végén még én lettem a cseléd a saját lakásomban. Kirúgtam, azóta óvatos vagyok. Még mindig sokan viccelődnek azon, hogy a nők a pénzes pasikra vadásznak, de magam körül azt látom, hogy sok férfi számára az jelenti a megoldást, hogy lakással rendelkező nőt keres ahová becuccolhat.
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-6-os így látom én is,nem leszek abban az otthonban,amiért úgy harcoltam meg,hogy a barinőim azt mondták nem tudták volna utánam csinálni(mivel a hitelt eredetileg az apámmal együtt vettük fel,de ő bedobta a kulcsot az elején)

a cseléd és úgy tenni,mintha ő lenne az úr a háznál,mikor az enyém és én vagyok!


Ezért mondtam,könnyen ismerkedem,de lehet most már az lesz a szövegem az elején,hogy nálam összeköltözésről szó nem lehet.


(persze lehet,de ahhoz nem 1,hanem 3 év összhang kéne ilyen előzmények után)


És igen méghogy a nők mennek a tulajdonra,a férfiak sokkal jobban!De ezt az tudja csak,akinek megvannak azon javak,amik nekünk,amíg nincsen meg egy nőnek,nem tudja mi a különbség a férfiak viselkedésében.

2014. aug. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!