Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne még összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még összeköltözni egy saját házban?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve együtt vagyunk a barátnőmmel. Nyáron itt lakik nálunk, de ha megkezdődik a suli sajnos hazamegy majd. Mondjuk nem lakunk messze egymástól pár utca az egész, de azért még is csak más ugye, ha együtt kelünk, együtt fekszünk. :) Ezért én arra gondoltam, hogy a szüleim vennének nekünk egy házat, abban a városban, ahol a barátnőm is egyetemista. Így neki is könnyebb lenne, nem kéne minden nap 100 km-t autóznia (csak az odaút) és jövőre én is abban a városban leszek egyetemista, tehát nekem is könnyebb lenne. Csak azzal van a baj, hogy mind a ketten 20 évesek vagyunk, önálló keresetünk nincs. Ezért talán még nem lenne jó ötlet a saját ház. Mondjuk a szüleim támogatnának, de hát az azért milyen lenne már...:S


Ti mit gondoltok, jó ötlet ez az egész?


2010. aug. 13. 12:08
 1/5 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem..egyrészt, mért vennének egy házat, ha önálló keresetetek sincs..egy ilyen angy döntés, nem egy évre kell szólnia. szerintem várjatok ezzel.. nem hiszem h anyuék örülnének ennek az ötletnek.
2010. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jó ötlet. Esetleg, ha később véletlen összevesznétek és elköltözne a lány, akkor is vehetsz fel albérlőket és jön egy kis kp is. Ha meg befejeted az egyetemet, akkot meg eladod a házat.
2010. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha fater-nak ilyen jól megy... akkor jó tlet!!! De mindenképen csak a te nevedre vegyétek nehogy a felét a csajra írjátok mert ha szakítanátok akkor ő meglógna egy csómó pénzel!!
2010. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig bízzatok egymásban annyira hogy nem csak a te szüleid adnak bele pénzt és nem csak a te nevedre íratjátok, hanem felesben.

Jó ötlet, igényeljetek mindketten ösztöndíjat, van egy csomó, szociális alapú, tanulmányi alapú, művészeti vagy sporttevékenységért kapott. Vagy vállaljatok korrepetálást a fő tárgyatokból. Így nem csak a szüleitek terhe, mert az tényleg gáz szerintem ha két 20 évest a szüleik tartanak el külön házban.

L19

2010. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha a szüleid megengedhetik maguknak ezt a kiadást és azt, hogy utána is a számláitokat ők fizessék, akkor persze, miért ne. max ha szakítotok, akkor ahogyan már írták is előttem, kiadjátok albérletnek. vagy megmarad egy ingatlan és kész. bármikor odamehetsz. sokan vannak így, főleg fősulisok egyetemisták. meg hát 20 évesen már nem vagytok gyerekek. ha nem megy az együtt élés, akkor költözik onnan. ennyi. te meg maradsz max ott. és ha majd keresel melót, akkor majd adsz pénzt anyukádéknak a számlákba. addig is használd ki ezt az életet így, mert megteheted és a szüleid is. én belemennék a helyedben.
2010. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!