Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az anyósjelöltemet,...

Imádom az anyósjelöltemet, meg a barátom egész családját, de a szemükbe kell hazudnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal, nagyon jól megvagyunk, volt egy kisebb hullámvölgy nemrég a kapcsolatunkban, de túljutottunk rajta. Két hónapja költöztem abba a városba, ahol ők is laknak, mert több a munkalehetőség, közelebb is vagyok hozzájuk, ha bármi gondom lenne. (a saját családommal évek óta rossz a kapcsolatom, nem számíthatok segítségre tőlük) Most kaptam egy állást. Webmodell vagyok, ami azt jelenti, hogy webkamerán keresztül kacérkodom külföldi férfiakkal, melltartóig levetkőzöm nekik, színészkedem egy sort, beszélgetek, lelkizek velük és ők ezért fizetnek. A barátom tudja, hogy ezt csinálom, de a családja többi tagjának azt hazudtuk, hogy egy élelmiszerboltban kaptam állást. Nagyon megterhel, hogy nem mondhatom el anyósjelöltnek, hogy mi a valóság, mert félek a reakciójától, hiszen mégiscsak erotikus jellegű munkából tartom fenn magam. Ti mit tennétek a helyemben? Egy ismerősöm, aki tud a helyzetről, azt tanácsolta, hogy mondjam azt, titkárnő vagyok annál a bizonyos cégnél. De úgy érzem, ez is eléggé átlátszó. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


21l



2014. máj. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
88%
"Webmodell" - az eufemizmus csúcsa.
2014. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
90%

Felesleges elmondanod.


Amúgy ez milyen oldal, mert egész jól ismerem ezt a világot, de olyan nincs, hogy csak "melltartóig levetkőzöm nekik".

2014. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
87%

Ki fog derülni elõbb-utóbb a turpisság.

Az, hogy élelmiszerboltban kaptál állást nem jó ötlet.Az anyósjelölt bármikor mehet oda, és ez bukás lenne.

Talán a titkárnõi állást lehetne mondani, de ez sem a legjobb megoldás.

Miért nem hagyod abba?

2014. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Miért lenne az eufemizmus csúcsa, kedves 1. válaszoló? Nem vagyok prostituált, nem adom el a testemet csúnya öreg férfiaknak pénzért, nem szexelek senkivel semmilyen formában, csak nézik, ahogy táncikálok...
2014. máj. 7. 19:41
 5/58 anonim ***** válasza:
85%

:D

Szerintem mondd el, úgyis kiderül, jobb ha hamarabb túl vagy rajta. Ha a barátod elfogadja, akkor ez van.

2014. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg, hogy mi az eufemizmus :) Tényleg az, a webmodell kifejezés egy ilyen szakmára... De nekem amúgy annyira mindegy, hogy mit csinálsz, csak vicces ahogy magyarázod magadnak... :D


Viszont szerintem meg kellene mondanod a szüleinek minél hamarabb.

2014. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Azért nem hagyom abba, mert a tanulmányaimat, és a lakhatásomat finanszíroznom kell valamiből, értelmes állást meg egyszerűen nem találtam, mindenhonnan elküldtek a próbaidő letelte után. Valamennyit így is össze tudtam keresni, de ha most nem csinálnám ezt, nem lenne kifizetve a rezsi/lakbér, utcára nem akarok kerülni, meg azt sem viselném el, hogy valaki eltartson...Így is volt, hogy rászorultam más emberek jóindulatára, hogy tudjak enni. Amúgy meg csak reménykedem, hogy anyósjelölt nem jönne arra, mert nem mondtam, hogy hol van az a bolt, meg semmi ilyesmi. Tehát maximum akkor derülne ki, ha követne.
2014. máj. 7. 19:44
 8/58 anonim ***** válasza:
51%

Én nem tudnék így tükörbe nézni, sem pedig a barátom anyjának a szemébe hazudni...A barátodat nem zavarja.

Nem vagyok erkölcscsősz amúgy, de inkább egész hónapban szárazkenyeret ennék, minthogy ilyesmivel tartsam fenn magam.

2014. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy sokáig nem akarom ezt csinálni, nem ez az álommunkám, csak most hirtelen ezzel tudok nagyobb pénzösszeghez jutni, ami valamilyen szinten kiránt a bajból, hogy ne kelljen megint kölcsönkérnem, meg másokhoz járnom kajálni. Amúgy azt is tudom, mi az eufemizmus jelentése, de nem gondolom, hogy ezzel a "webmodell" kifejezéssel bármilyen szinten is próbáltam volna szebben kifejezni, mi is ez a munkakör. A lényeg, hogy nem taperolnak össze, mint más hasonló helyeken (értsd: masszázsszalonokban, ahová rengeteg lány megy el dolgozni, aztán meg eszi a bűntudat a sok "happy end" miatt...)
2014. máj. 7. 19:46
 10/58 anonim ***** válasza:
78%

Tudod Kérdező, én három diplomával múlt évben 9 hónapig vigyáztam egy gyerekre, abból tartottam fenn magam, nem volt mesés, de azért többre tartom magam annál, hogy eféle munkát vállaljak...

Úgyhogy nekem még mindig nem elég magyarázat a lakhatás meg az étel...

2014. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!