Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli a családját...

Más is gyűlöli a családját úgy mint én?

Figyelt kérdés

Tönkretettek engem. Nem csak a gyűlöletes, idióta családom, eddig minden ismerősömben, emberben csalódnom kellett. Anyám, apám elhagyott, a nagyszüleim elkényeztettek és óvtak mindentől, így rohadtul nincs semennyi élettapasztalatom... papám kezd leépülni, ennek következtében teljesen rám van szállva, folyton kibeszél, hogy milyen vagyok (negatív értelemben, pl. nem vagyok normális). Bár lehet, hogy igaza van, elvégre engem sosem szeretett senki, hogy tapasztalhattam volna meg a normális családi életet?! Hogy válhattam volna magam is normálissá, amikor senki nem mutatott jó példát?? (osztálytársaim 8 évig kőkeményen kiközösítettek, utáltak, bántottak, senki nem tett semmit, nem törődtek velem... 28 ember ellen egyedül mit tehettem volna? Apám összeköltöztette az ő nagyszüleit velünk, pár évre rá megcsalta anyám és elváltak... papám ahol tud fogást talál anyámon, hogy az is milyen, ronda, ügyetlen, miközben isteníti az új barátnőt, de én nem vagyok képes rá, hogy megvédjem anyám mert nem is törődik velem, nem érdeklem, akkor én miért védjem?? Mégis rosszul esik mert sajnos az anyám... de a papám meg a papám...) Senki nem ért meg, az osztályban azt hiszik utálatos és nagyképű vagyok, mert zárkózott vagyok, nem nyílok meg senkinek, félek az újabb csalódástól, az érzéseim sem tudom kimutatni, közben pedig nagyon is támogatásra és szeretere lenne szükségem, de ezt senki nem látja .

Így felvéreztem magam emberek ellen, az állataim, sőt minden állat többet jelent nekem, mint egy ember, bennük legalább még nem csalódtam.

Ennek ellenére nagyon bánt még mindig, amikor a saját családom hülyéz le...

Igazából nem is várok választ. Nem is lehetne erre mit írni. El se kell olvasni, úgysem érdekes. Kicsit jobb, hogy leírhattam egy anonim oldalon a szánalmas sorsom.


2014. ápr. 20. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menny el pszichiátriára,de sürgősen. (mindenfele rosszindulat nélkül mondom)
2014. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és milyen nemű?
2014. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jól érzem 14-16 éves lehetsz, és azt is, hogy csalódtál az emberekben, de nagyon szereted az állatokat. Ha középiskola előtt állsz, keress egy sulit messzebb, tanulj, hogy lehess valaki (pl: állatorvos). írhatsz privátot ha gondolod
2014. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lennék így elszomorodva és kétségbeesve olyan fiatalon. 19 éves lány vagyok. Most sokan jönnek majd az elköltözéssel. Igen, gondoltam is rá, de jelenleg szakmát tanulok, amellett nincs se energiám, se időm dolgozni, mire hazaérek már nagyon késő van. Tehát pénz hiányában...

A másik pedig, hogy komolyan nem vagyok se talpraesett, se tapasztalt ebben a világban, és félek az önálló élettől. Ezért is írtam, hogy úgysem tud senki kirángatni ebből a helyzetből, magamnak kellene tenni érte, de őszintén szólva életkedvem sincs már az egészhez. A poltikai helyzet sem segít. Kilátástalanságot látok midenhol.

2014. ápr. 20. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok/voltam én is. Mikor a barátommal összeköltöztem, megoldódott néhány probléma.
2014. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát, ha eddig nem szereztél tapasztalatot, akkor kezdj neki. a családoddal meg úgy mindenkivel szemben állj ki magadért!!! és menj oda más emberekhez, agy kicsit nyílj meg, mert senki sem fog csak a te kedvedért jópofizni, neked is tenned kell hozzá. senki sem szeretett->akkor mi volt a nagyszüleiddel? egy kicsit lépj ki az önsajnálatból. megértelek vmilyen szinten, de neked is kéne vmit tenned, hogy ez ne maradjon így.
2014. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekel valami? Hobbid van? Ha igen, akkor ásd bele magad... tereld a gondolataid. Bár a gondok így sem oldódnak meg, sajnos.

Ha már letetted a szakmát kereshetsz állást és megváltoztathatod az életedet. Új környét, új élet, új te. kész.-

2014. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még 2 év, és mire keresek némi pénzt...az a baj, hogy alapjaimban tettek engem tönkre, kibírhatatlan hárpia vagyok, emellett bárkit hamar a bizalmamba fogadok, aki csak egy kedves szót szól hozzám... velem nem lehet hosszú távon együtt élni, ez a baj. Magam se találom a helyem a világban, lehet nincs is benne :/

na mindegy.

2014. ápr. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!