Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak sose féltékenyek?

A férfiak sose féltékenyek?

Figyelt kérdés

Ha kicsit se azok, akkor n szeretik a párjukat?

Tudom van bizalom, és ugy nincs értelme féltékenynek lenni, de néha jol esik az egy kicsit a másiknak, még ha nincs is oka


2014. aug. 10. 22:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem *
2014. aug. 10. 22:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve vagyok a párommal és pont ma mondta hogy milyen féltékeny.Észre se vettem soha.Nem mondott soha semmit.Nem is gondoltam volna.Szóval féltékenyek,csak nem mindegyik mutatja ki.
2014. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van. A férjem a féltékeny, én nem...


Ez emberfüggő.

2014. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy nem! SŐT!
2014. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem azok, csak ők nem írnak ki kétségbeesett kérdéseket, csak mert az asszony likeolt egy másik pasit a facén :)
2014. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ha megnézed a híreket, minden héten van legalább egy olyan, aki "szerelemféltésből ölt". Az más kérdés, hogy ez már rég nem szerelem, hanem birtoklási vágy, és az elkövető egy agresszív gyilkos állat volt, nem pedig szerelmes, de ez már más téma.
2014. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez mindig úgy működött, hogy nem féltékenykedtem míg nem éreztem okát.


Egyik csajom azzal jött hogy féltékenykedek, meg az XY csak barát...aztán össze is jöttek amint szakítottunk.


Másik csajom még furább volt, ő mindig azzal jött a vége felé, hogy "nem vagyok elég féltékeny".


Legroszabb döntése a nőknek mindig az, mikor azzal rombolnak egy kapcsolatot hogy direkt féltékenységet generálnak.

2014. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azok, csak ők nem úgy.

nem vehemesen.egyszer elég válaszolni, ha kamuzik is az ember lánya, akkor sem firtatják tovább a dolgot.


a beteges, birtokló pasik más téma. azok mgkeserítik az életet.

2014. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, bízz a nődben, és nem kell féltékenykedned.
2014. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kevésbé, mint a nők. Egy birtokló pasi éppen olyan rossz szerető/társ/apa/férj, mint egy hasonló státátuszban levő nő.


Amíg egy nőnél a féltékenység legtöbbször hisztikben csapódik le, addig egy pasiban ez tettlegességig is fajulhat. Van persze ellenkező példa mindkét oldalon.

2014. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!