Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak letagadják ha féltékenyek? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, a párom velem egy idős. A haveri köröm jórészt férfiakból áll, akikhez soha semmi más közöm nem volt. Egyszerűen csak jobban elvagyok velük, mint a nőkkel. A párom azt mondja őt ez nem zavarja, de én úgy érzem mégis. Az elején mikor ezt elmondtam neki azonnal kiakadt egy picit, hogy nekem miért nem csaj haverjaim vannak, stb. A múltkor nála voltam és csak rápillantottam a telefonomra és egyből kérdezte mit csinálok? Mondom semmit csak megnéztem nem merült e le? Erre ő hogy ja azt hittem azt nézed írt e az a másik. Mondom milyen másik? Még aznap este hazakísért és megkérdezte megvan e a telefonom nehogy nála maradjon és belenézzen kik írnak nekem. Mondom nekem senki rajtad kívül. Ezután ő elment meglátogatni a barátját és közben azt hitte elmentem a srácokkal bulizni. Azt mondta nem zavarja. Szilveszterkor is így volt. Ő külön én úgy volt a haverokkal. Persze végül itthon maradtam mert beteg voltam de ő ezt nem tudja, mert ahogy hazajött onnan közölte velem, hogy nem tudja hogyan tovább, ők sok mindent megbeszéltek a barátjával, átgondolta a kapcsolatunkat, és sok mindenben megvilágosodott. Lehetséges, hogy telebeszélték a fejét és féltékeny ezért akar külön egy kis időt? Mert azt mondta ki kell hogy tisztuljon a feje... de ha féltékeny miért mondja hogy ő nem az? Mert én ezekből úgy érzem az!
2013. jan. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,legtöbb férfi letagadja,mi férfiak túl büszkék vagyunk ahoz,hogy bevalljuk,hogy mi a "gyengeségünk".
2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy telebeszélték.

Amúgy én nem szoktam letagadni, ha féltékeny vagyok, igaz nem beteges nálam a féltékenykedés...

2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen mi is beszélgettünk erről, és azt mondta ő nem féltékeny típus. vannak olyan pasik is de ő nem az, mert aki meg akarja csalni az úgyis megtudja és megfogja ha akarja. De nekem ezekből a jelekből az jön le, hogy ő mégiscsak az? vagy rosszul gondolom? :)
2013. jan. 8. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod,hogy tök mindegy mit mond,ezek szerint

mégis féltékeny,betegesen!

Biztos van egy adag birtoklási vágya is....

2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát azt még észrevettem, hogy ha sétáltunk esténként, és jött velünk szembe egy férfi, ő mindig közelebb húzódott hozzám és azt figyelte hogy rám néz e az a másik. Ha pedig ismerős volt az illető /mármint nekem/, és még köszönt is Ő vagy vissza sem köszönt neki vagy megkérdezte ki volt ez? Ha benéztem egy udvarba, faggatózott hogy ki lakik itt hogy ennyire nézel befelé, vagy ismered aki itt lakik? Honnan ismered? Pedig nem adtam neki okot ezekre soha. /Igaz 2 hónapja vagyunk együtt./
2013. jan. 8. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem birtoklási vágy, hanem bizonytalanság. Igenis féltékeny és fél, hogy alulmarad.


És igen, többségünk próbál nem féltékeny lenni és tagadni a féltékenységet, mert azzal beismerjük a bizonytalanságunkat.

2013. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ha sétáltunk esténként, és jött velünk szembe egy férfi, ő mindig közelebb húzódott hozzám és azt figyelte hogy rám néz e az a másik. Ha pedig ismerős volt az illető /mármint nekem/, és még köszönt is Ő vagy vissza sem köszönt neki vagy megkérdezte ki volt ez?"


De!

Ez kőkemény birtoklási vágy!

"Ez az enyém,más rá se nézzen!"

2013. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Birtoklási vágy? Féltékenység? De férfi részről ez csak akkor van jelen ha jelent nekik valamit a másik, vagy attól független??? Mert tudja hogy én mit érzek iránta, hogy belezúgtam, de most azzal érvelt nekem hogy ő is szeret velem lenni, bla bla, de nem érzi azt amit én. Akkor hogy lehet féltékeny? Nő létemre nem vágom az ilyen dogokat... :/
2013. jan. 8. 15:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem a párja vagy,hanem csak a tulajdona!

És mindig az kiabál,akinek a háza ég (tapasztalat),lehet hogy pont ő fog téged megcsalni!


Szerintem ne hagyd el,ha:


-jó neked,hogy mindig számon kér

-ellenőrizget

-eltilt a barátaidtól

-nem bízik benned

-olyan bunkó,hogy még az ismerőseidnek sem köszön

2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én ne hagyjam el? Ő kért időt... aztán meg olyan össze vissza beszél... nem tiltott el a barátaimtól, azt mondja őt nem zavarja ha elmegyek velük, de én nem ezt érzem, hanem hogy igen is zavarja...
2013. jan. 8. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!