Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez realis magyarazat?

Szerintetek ez realis magyarazat?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok az exparommal ket evig jartunk. Jo volt a kapcsolatunk mindig keresett mondta hogy szeretne eljegyezni karacsonykor sosem veszekedtunk. Egy hete szakitott velem arra hivatkozva hogy nem erzi azt amit eddig. Mi lehetett a valodi oka teljesen magam alatt vagyok hogy tudja valaki ennyi ideig jatszani magat?
2014. aug. 11. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem játszotta meg magát. Egyszerűen valami elmúlt, ami korábban megvolt.
2014. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jo de akkor nem viselkedem ugy hogy minden rendben? Amugy meg mitol mulhat el egyik naprol amasikra nem volt semmi gondunk.
2014. aug. 11. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Az is lehet,hogy megismerkedett valakivel..legalább is nekem ez jutott rögtön az eszembe.

Próbálj vele még beszélni..

2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem valoszinu hogy megismert valakit sokat dolgozik bar sohasem lehet tudni.
2014. aug. 11. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Nem egyik napról a másikra múlt el. Valószínűleg nem vetted észre az intő jeleket. Ha jobban belegondolsz, akár visszamenőleg is fel tudod lelni őket.


A volt párod részéről elmúlt a szerelem, mint a rőzseláng...

2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az en volt baratnom is ezeket mondta. En nem tudtam neki megmagyarazni csak ugy ereztem valami masra, ujra van szuksegem izgalomra szenvedelyre. De nem akartam megbantani mert nagyon rendes lany .
2014. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó és miért jobb évekig hazudni gusztustalanul a másiknak meg ígérgetni?
2014. aug. 11. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért hazudott volna évekig??? Nem hazudott.Szeretett,de aztán elmult ennyi.
2014. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor azt mondtam, hogy szeretem akkor ugy is ereztem. De ez elmult s nem tudom miert. Nem egyik naprol a masikra hanem szep lassan csendben.
2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De szerintem akkor sincs ilyen akkor valoszinuleg sohasem szeretett csak megjatszotta magat. Az a szep benne hogy evekig. Az eljegyzest is o mondta nem en eroltetem. Na mindegy levontam a kovetkeztetest a pasik nagy resze megerdemli hogy megcsaljak ilyen emberhez mint az exem is volt nem erdemes husegesnek lenni.
2014. aug. 12. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!