Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez realis magyarazat?

Szerintetek ez realis magyarazat?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok az exparommal ket evig jartunk. Jo volt a kapcsolatunk mindig keresett mondta hogy szeretne eljegyezni karacsonykor sosem veszekedtunk. Egy hete szakitott velem arra hivatkozva hogy nem erzi azt amit eddig. Mi lehetett a valodi oka teljesen magam alatt vagyok hogy tudja valaki ennyi ideig jatszani magat?
2014. aug. 11. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Többen leírták, hogy igen, van ilyen, de te mérges akarsz lenni, hát nincs igaza senkinek.

Ha hajlamos vagy másban is egyedül eldönteni mi az igaz, akkor egy kicsit te is változhatnál.

Az még nem hazugság,és nem szándékos megbántás, ha valaki olyat érez, ami nekem rosszul esik. Ilyen az élet.

2014. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Eddig sem döntöttem meg erőszakoltam rá senkire semmit. Szerintem nem én vagyok a hibás nem szoktam felelőtlenül komoly dolgokat ígérgetni. De nyilván van ilyen olyan emberek esetében akik össze vissza hazudoznak.
2014. aug. 12. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!