Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok menni itthonról?

El akarok menni itthonról?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy valahogy ezekkel az emberekkel nem tudok együtt élni, és még lenne két évem a suliból, azt nem akarom már befejezni, buktam sokszor, nem akarok oda visszamenni... Ők persze akarják... stb, hosszú, nem is ez a fontos.

A lényeg hogy messze innen másik városba akarok elmenni, hát igen, egy ideig hajléktalanként fogok élni, amíg nem találok valami munkát. Ez így lehet? Nem hozhatnak vissza stb? Köszönöm

18F


2014. aug. 12. 00:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
98%

Hagyjátok.

Himqurva lesz, tolvaj, drogdíler, lopni fog, aztán a sitten nem lesz gondja sem a fedélre, sem a kajára, sem a szexre.

2014. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
98%
Hagyjuk már békén. Én is írtam,de minek. Feltűnési viszketegsége van és élvezi,hogy foglalkoznak vele. Menjen,ahová akar,úgyis képtelen lenne normális emberként élni. Egy hülyével kevesebb. Értelmesebb kérdések is vanak itt,amikre érdemesebb válaszolni,mert van kinek.
2014. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon életrevaló lehetsz, ha már ott elakadsz, hogy mit vigyél magaddal :D
2014. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen volt ilyen fantasztikus tervem, el is mentem Budapestről Siófokra, aztán a 3. napon hazamentem, mert a kevés pénzemből chipset és csokit vettem, éhes voltam és ráadásul fáztam is, mert november volt. :D Na de 18 évesen, ne már.

Egyébként ha tudnál gondolkodni, nem lenne lehetetlen - én 16 évesen mentem albérletbe, amit ismerősök révén (kulcsszó) nagyon olcsón megkaptam, és magántanulóként diákként dolgoztam. 90 ezerből megvoltam, de csak mert szerencsém volt az albérlettel. Ja, és önállóbb voltam, mint te... Szóval amíg nem tudod, mit vigyél magaddal, erre ne alapozz. :)

2014. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!