Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kibírhatatlan a...

Miért ilyen kibírhatatlan a bátyám?

Figyelt kérdés
Már 21 éves, és olyan mint valami kisgyerek. Mindig berohangál a szobámba hogy valamit nem tud megcsinálni neten/gépen stb., vagy csak éppen mutatni akar valamit, és ezt napi legalább 20-30 alkalommal. Ráadásul akár mit akarok csinálni egyedül, ő mindig beleokoskodik, belekotnyeleskedik... Igazán felnőhetne már... Nem tudok nyugton lenni tőle 15 percnél többet, mert átjön a szobámba magyarázni, ha videót vagy filmet nézek akkor is mindig átjön hogy akar valamit. Mit kezdjek vele? Hiába mondok neki bármit, úgy is átjön 10 perc múlva, mert nem bír létezni anélkül, hogy mutatna nekem egy 5 másodperces videót percenként.

2014. aug. 13. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem hangzik olyan nagy világvégének. Biztos vagyok benne, ha elmondod neki, hogy most szeretnél mondjuk egy óra egyedüllétet akkor meg fogja érteni.
2014. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmmm....mintha csak magamat hallanám...az én bátyám is 21 éves....Ès ő egy különössen irritáló személy...csak nálunk Nem az van hogy áthív videót nézni...Hanem odajön...mindenbe beleszól....parancsolgat...én vigyem le a kutyáját sétálni...stb...Ès a legjobb(?!) egyszerűen Nem lehet vele nyilvánossan Meg jelenni SEHOL!! Mindenbe beleszól..ha vásárolunk...NE VEGYÜK MEG, MINEK EZ? FÖLÖSLEGES PÉNZKIDOBÁS!!
2014. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtód az csak van a szobádnak.
2014. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem lenne baj ha naponta 5-ször áthívna, de amikor áthív 5 másodpercre olyan dolgot mutatni ami engem messze nem érdekel, az nem tetszik. Ráadásul az hogy naponta legalább 20-szor átjár, mindenbe belemagyaráz, meg mindent jobban tud, meg mindig áthívja a haverjait amivel nincs baj, csak azzal hogy olyankor nagynak érzi magát és még parancsolgat is.
2014. aug. 13. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
És ezt elmondtad neki valaha is? Hogy nem érdekel amit mutat és ne untasson ezzel. Meg nem szereted hogy folyton bejár a szobádba ilyenek miatt. Nem hiszem hogy fogyatékos lenne a bátyád, hogy nem képes ezeket felfogni.
2014. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

a bátyád úgy tűnik nagyon magányos személy, nem még jobban ellökni kéne őt, hanem pár percnyi időt rászánni amikor tényleg nem morgolodva állsz hozzá, hogy már megint mit akar, hanem figyelsz is rá..


mondhatni ez is egy fajta segélykiáltás a körülötünk élőknek hogy baj van

2014. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem morgolódva állok hozzá, csak az első 15 bejárkálás után. Amúgy szoktunk hülyéskedni együtt.
2014. aug. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!