Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan bántott...

Szerintetek jogosan bántott meg engem az unoka bátyám?

Figyelt kérdés
Ma unoka bátyám és a mamám el mentünk egy bútor boltba bútorokat nézni mamáék házába...és engem is magukkal vittek...unoka bátyám most jött haza 2 hónapja Német országból kint dolgozott és ott kint teljesen be fordult...most hogy van pénze mindenkivel flegmázik, meg bánt mindenkit a családban és durván beszél...és egész úton aput azaz a saját testvérét szídta...durván beszélt apumról, mert h mindig ő volt a kedvenc gyerek meg h apu mindent meg kapott meg stb... és nagyon csúnyán beszélt apukámról én pedig meg védtem....és akk azzal jött, hogy 15 éves létemre nekem mekkora szám van....meg volt egy barátom és, feltettünk egy közös képet fb ra...meg h én pasikat hozok fel itthonra meg stb...meg h én miket irogatok ki fb ra...és fhuu eszméletlen durván beszélt velem....amúgy ő 39 éves, se nője, se gyereke...szerintem semmi köze nincs ahhoz hog kivel járok...az a fiú egy becsületes okos fiú volt akire mindig, de mindig számíthattam és szeretett és én is nagyon szerelmes voltam belé, de már fél éve vége...és nem vagyok az a rossz lány....én az az otthon ülős típus vagyok...de annyira, de annyira durván beszélt velem a kocsiba, hogy nagyon megbántott engem....és nem tudom meg emészteni...folyaamatosan ezen kattog az agyam, már szóba se akarok állni vele...nagyon meg bántott....és a szüleim el váltak anyukám tőlem 220 km-re lakik ami miatt még nagyon szenvedek...és apu részéről van egy féltesóm...meg azzal jön h én utálom a féltesómat közben NEEEM!!! meg ő mondja nekem h szeressem a féltesómat amikor ő a tesóját azaz aput elmondja mindennek....de annyira rondán beszélt velem...tényleg gáz h jártam egy fiúval és fél év után be mutattam itthon??? de legalább tudják itthon h kivel lógok meg itthon szem előtt voltunk és semmih rosszat nem csináltunk...:/// engem a durva beszédével nagyon meg bántott akkor sem kellett volna így beszélnie egy 15 éves lánnyal, mit tegyek? Mi a véleményetek? ://
2013. júl. 31. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

15 éves létedre nem vagy tisztában a rokonok megnevezésével.

A pasas, ha az apár testvére, akkor nem az unokabátyád, hanem a nagybátyád.

Ha neki van egy nálad idősebb fia, akkor az a te unokabátyád.

2013. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ellnézést már fáradt vagyok és egész nap gondolkodtam...igen igazad van nagy bátyjám....bocsi...de szerintem meg lehet érteni mert bele vagyok ebbe az egészbe mélyedve ezért nem kell el ítélni....
2013. aug. 1. 00:05
 3/12 A kérdező kommentje:
bátyám* mielőtt ezért is le lennék szólva...
2013. aug. 1. 00:05
 4/12 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van. Sztem meseld el ezt apukadnak
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 seeway0 válasza:
Hát abból, ahogy leírtad egy paraszt. De mivel érzelmileg elfogult vagy nem biztos az állítás. Ha mindent igazan írtál le túlzás nélkül akkor ne rágódj ezen f**zkalapok már elnézést mindig is léteztek és fognak is. Wellcome to the world
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem túloztam...ő azért ideges apura, mert abban igazat adok neki, hogy apu diplomás...de abból volt a vita, hogy apu nem tud bánni a pénzel meg h milliók mentek át a kezén...de apu szerencsejáték függő volt...és...a részletekbe nem mennék már bele...a lényeg h volt 1-2 dolog amit elhibázott az életében...pl nem kellett volna kártyáznia...meg kellett volna becsülje a pénzét meg stb..ebben igazat adok neki...de mindenkinek van hibája...apukámnak sajna ez...de már 2 éve nem kártyázik, nem is tudna hol....de neki ez a hibája és így kell elfogadni...mert a testvére....de velem olyan nagyon durván beszélt h úgy megbántott....fb ról is le töröltem
2013. aug. 1. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igy volt durva.. De azzal nem oldod meg, hogy facebookról letörlöd. Ott elvileg az ismerőseid vannak, ettől függetlenül ugyanúgy ismered. Ez elég gyerekes, hogy összeveszek valakivel és letörlöm..
2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a sztorit. Mert idegességünkben sokszor mondunk olyan dolgokat, amiket nem is gondolunk komolyan.

Mindenesetre valószínűleg igaz, hogy kivételztek a testvérével. Különben a mamád leállította volna, hogy ne beszéljen ilyen hülyeségeket. Az pedig, ha a szülők az egyik gyereknek sokkal többmindent megadnak, megengednek, mint a másiknak, abból soha el nem múló tüske lesz belül, ennél jobban szülő nem tudja megalázni a gyerekét.

Szóval nem szabad rá haragudnod, hogy így kifakadt, inkább érts vele egyet, hogy így bizony tényleg nem lett volna szabad mamádéknak viselkedni.

És szűrd le a tanulságot, amit akár ki is mondhatsz mamád és nagybátyád jelenlétében, hogy neked, ha két vagy több gyereked lesz, te bizony egyenlően fogsz bánni velük.

2013. aug. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...egyébként mamám meg védett...és akkor is úgy vélem, hogy nincs neki igaza...és mondta mma, hogy ő is sok mindent kapott nem csak apu...amit én el is hiszek, és szerintem azért beszélt velem olyan rondán, mert 1. mindenkivel így beszél, 2. pontosan ezért nincs neki se barátnője, se gyereke azt lassan 40 éves...huu nagyon rossz természete van neki, de akkor sem egy 15 éves lányt kellett volna bele avatnia ezekbe a dolgokba...főleg nem ilyen durván ellehetett volna mondani ezt szépen is, nem szeretem ezt a durvaságot, meg kiabálást...:/
2013. aug. 1. 10:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy, fb-ról azért töröltem le, mert zavarta, hogy az ex-barátommal le vagyunk fényképezve, meg zavarta a kiírásaim....hát, ha őt ezek a dolgok ennyire érdeklik, akkor törlééés...nem azért töröltem le, mert összevesztünk, hanem zavarja a kiírásaimat...akk nem kell ismik legyünk és ennnyiii....:)
2013. aug. 1. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!