Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotok/férjetek is a...

A ti párotok/férjetek is a bolton kívül marad, ha együtt mentek vásárolni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy kettesben mentem a párommal vásárolni a piaci henteshez, vagy épp a virágoshoz. Ilyenkor ő mindig megáll a bolt előtt, nem jön be velem, akkor sem, ha nincsenek sokan a boltban és elférne. Szerinte ez teljesen normális, engem viszont zavar. Ti mit gondoltok a helyzetről, kinek adtok igazat? Annyit még hozzátennék, hogy természetesen a nagyobb helyekre (Tesco, Lidl) mindig bejön velem, ott együtt vásárolunk. Tehát a kérdésem csak a kisebb üzletekre vonatkozik.
2014. aug. 16. 10:20
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Másoknál még sosem láttam ilyet, és ezért zavar is. Olyan, mintha nem egy pár lennénk, vagy épp összevesztünk volna, vagy ilyesmi. Legalábbis egy hasonló esetről külső szemlélőként biztos ezt gondolnám.
2014. aug. 16. 10:23
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

Klausztrofóbia?

Én is utálom ezeket a pici boltokat, ha tehetem, a férjemet küldöm be.

Viszont az illatszeresbe muszáj nekem járni.

2014. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem egyedül is elmegy ,kisebb boltba élelmiszert vásárolni,de ha együtt mennénk,és Ő kint meg akarna várni nem zavarna,én sem szeretek vásárolni ráadásul egy kisebb boltban néha 3-4 ember is tömeg,minek bemenni ketten.
2014. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhova bejön, kivéve, ha a gyerkőcök is jönnek (3 éves, 6 hónapos) velünk vásárolni és olyan kicsi a bolt, hogy esély nem lenne bent megmaradni.
2014. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ha klausztrofóbiás lenne, teljesen megérteném a helyzetet. De nem az.
2014. aug. 16. 10:27
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tök felesleges ilyen hülyeségen és a "miérteken" agyalnod, csak magad idegesíted vele.


Én is szoktam így csinálni, bárkivel megyek, bemegy a boltba, akkor többnyire megvárom kint. Egyrészt kicsik, szűkösek, másrészt ő tudja mit akar venni, én meg csak bámulok mellette bambán. Plusz egy nagy bevásárlással ellentétben a kis boltban kb 5 percig vagy bent, célirányosan bemész, megveszed ami kell, kijössz, ennyit meg kibír mindenki a másik nélkül.

2014. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak feleslegesnek érzi, nálunk a piacon van az, hogy csak jön utánam, semmit se csinál. Aztán mondtam neki, hogy egyszerűbb, ha elmegy lángosozni, vagy a fűszeresnél válogatni, mindkettőnknek jobb elsz.
2014. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem agyalok különösebben rajta, csak zavar. Ő meg mivel mondja, hogy ez így normális, ezért arra gondoltam, rákérdezek, másoknál hogy szokás.
2014. aug. 16. 10:34
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk nagypapám szokott mindig kint maradni a kocsiba, miközben mamám bevásárol, és ez a nagy boltokba is így volt.

Igaz, itt más a helyzet, mert papám nem tudott járni már, csak nehezen.

Apum is kint szokott maradni, mikor anyum csak pár percre ugrik be a boltba.

Igazából, ahány ház, annyi szokás.

2014. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

Vannak ilyen emberek, ne erőltesd. Később sem fog megváltozni, tapasztalatból tudom. Nem bírják a tömeget. Szereti a vásári nagy forgatagot? Ha nem,

inkább menj egyedül, akkor nem fog zavarni.

2014. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!