Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha együtt mentek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha együtt mentek a barátotokkal vásárolni akkor ő fizet vagy mindenki a sajátját?

Figyelt kérdés
Nem az olyan nagy értékű dolgokra gondolok, de ha pl bementek a Tescoba valami kajáért, vagy apróságokért, akkor fizetitek a sajátotokat, vagy a párotok fizet? Vagy esetleg ha mentek moziba vagy beültök valahova, akkor hogy megy a fizetés? Elsősorban olyanok válaszát várnám, akik már azért minimum pár hónapja együtt vannak.
2013. márc. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha ő hív meg engem, néha meg én őt. Van amikor elosztjuk egymást közt, szóval változó.
2013. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha moziba megyünk, akkor egyikünk fizeti a jegyet, a másik pedig megveszi a rágcsálnivalót (popcorn, üdítő, stb).


Boltban általában felváltva fizetünk, egyszer én, máskor ő - általában az fizet, akinél épp több pénz van -, de olyant is gyakran csinálunk, hogy felesben vesszük a dolgokat (az egyikünk fizet, a másik pedig később odaadja a pénz felét). Vagy cserébe ő főzi a vacsorát. :D


Mondjuk mi nagyjából közös kasszán vagyunk, az élelmiszert mindig így vesszük. :)


Ja, és mi 3 és fél éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk.


22/L

2013. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a párom szokott fizetni, vagyis ez úgy van, hogy pl ha Tescoba megyünk kajáért-üdítőért, akkor azt mindig ő mondja, hogy menjünk már be, szóval így úgymond "ő hív meg", így ő is fizet mindent. Ha megyünk valahova, ami belépős azt is ő veszi, meg úgy átlagban mindenhol ő fizet mindent nekem is. Benzinbe szoktam csak néha adni neki pénzt, ha eljön értem valahova, akkor azt nem várom el, hogy ő állja, azt kifizetem. Meg ezenkívül mindig meglepem valami aprósággal, hogy ne érezze, hogy csak mindig mindent ő áll. De nincs is ebből probléma, így van megszokva. Ő 3szor annyit keres mint én, ő jobban megteheti.


Én 20/L, ő 28/F és 5 hónapja vagyunk együtt.

2013. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fizeti! Moziban meg ilyenekben felezünk, ha hozzám jön vendégségbe én veszem a kaját stb., ha én megyek, akkor meg ő. Maximum ha direkt szervezünk valami meglepi dolgot, akkor fizeti az adott személy.
2013. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó. Ha együtt főzünk, meg efféle és azért kell a kaja, akkor felváltva. Szórakozóhelyen általában meghív, vagy kajálni, de máskor meg én hívom meg. Akinél több van, de alapvetően szeret ő fizetni.
2013. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha magunknak kell mondjuk egy üdítő, vagy valami kevés kaja, akkor mindenki magának fizeti. Ha elmegyünk múzeumba, vagy étterembe, általában ő szokott fizetni; hiába ellenkezek :D De csak azért, mert neki most elég jó fizetése van, én meg munkanélküli vagyok, de amint szerzek fizetést, nem fogom ezt engedni. Egyszer-egyszer meghívhat persze, de bűntudatom van attól, hogy most a közös kiruccanásaink nagy részét ő fizeti. Remélem ez minél hamarabb változni fog.

Amúgy én 21/L vagyok, ő 23/F, kb. másféléve vagyunk együtt, de külön lakunk.

2013. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel mindketten kis keresetüek vagyunk,a hétvégi kaját felváltva álljuk és hét közben a hideg kajcsit mindenki magának veszi. De kölcsönösen megszoktuk lepni egymást idönként,hol én veszek egy kis sütit,hol ő vesz egy üveg bort ebéd utánra. Ha elmegyünk valahová felesbe fizetünk,de mondom ez azért alakult ki így mert elég kevés a fizetésünk.
2013. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!