Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
az anyámat nem bírom elviselni! mondtam neki hogy nincs 1 szem hosszuujjúm sem se pulcsim (jó az 1 db van) a hosszuujúim kb 2-3 évesek és azt mondta hogy nem vesz újakat csak meghíztam és bele kell hogy fogyjak.. jó van tavalyi kb 3 szem de azokat is kinőttem de ő azthiszi kihízom jó nem vagyok vékony sőt.. de nem lessz mit hordanom! pulcsim 1 db van össz vissz az is vastag téli belebújós ami jó rám.. szóval nem arról van szó hogy már nem tetszenek..Pénzem elég sok van de nem engedi hogy elköltsem aztmondta max majd vehetek 1-2 ruhát sulikezdésre de annyi elég!?? farmerom 3 db van ami jó rám mondtam majd veszek párat erre: volt 1 farmerod most kaptál szülinapodra 2-db ot minek több? már nem azért de 3 db farmer szerinte elég. pólóim csak rövidujjúk vannak cipőmet apukám vette márciusban egy adidas cipő de kinőttem mert akkor 39-es lábam volt most meg már 40-41es nah meg a másik szülinapomra keresztanyukáméktól bőrönöt szerettem volna kérni meg is vették volna de anya nem engedte hogy az csak utazóknak kell de erdei suli nálunk minden évben ősszel van és megint azt a szakadt ocsmány lila színű sportáskát kell vinnem majd ami itt ott szakadt,összevart és gémkapoccsal lehet összevarni de akkor maradtunk a sulitáskánál és megkaptam..örülök is mivel tőle nem kaptam volna már az előző táskám 3 éves tavaly év elején szakadt szét brutálisan de nem kaptam újat a látványosan összevart táskát húrcolhattam 1 évig.. ugye van a pénzem de nem is engedi hogy költsek belőle mert üvölt hogy mit képzelek égeti a zsebemet a pénz??? pedig nem hülyeségekre,csokira költeném hanem ruhákra!

2014. aug. 17. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1farmerom van :S :D vannak ilyen anyák sajnosnem tudsz mit kezdeni ezzel max.leülni vele megbeszélni...
2014. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tuti lány vagy... azoknak kell ennyi gönc

rövidujjú szerintem bőven elég (én nem szeretem a hosszúujjúakat) pulcsi meg hát egy vékonyabb lehet nem ártana (mondjuk nekem van 1 vastag oszt csoki)

cipő az viszont, ha tényleg megnőtt a lábad akkor kell. farmer? nekem van 2. egyiket 1 hétig hordom, majd mosok és a másikat is ugyanigy. minek több?

táska? én több évig egy szakadt Fila tatyóban hordtam a cuccaim (aztán már teljesen javithatatlan lett, pl vállpántok leszakadtak, és ami tartotta azt anyag az szétfeslett.

lehet azért vagyok ezen a véleményen mert 19f vagyok, de szerintem az anyádnak van igaza. nincs szükség rengeteg ruhára, csak annyira amennyi tényleg szükséges. ha meg megnéznek miatta akkor tojd le őket.

2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg lányként tökéletesen megértelek, mert (nekem legalábbis) a divat egyben önkifejezés és szórakozás is, és ugyan néha elegem van és a max amire képes vagyok az egy fekete top farmerral, de szeretem reggel kiválogatni hogy milyen felsőt, szoknyát vagy nadrágot vegyek fel.

Hány éves vagy? Nem tudod megmutatni neki, hogy itt a cipő, nem fér bele a lábad, meg a pólóid sem jók, és szeptemberig sehogy sem tudnál lefogyni, legalább párat hadd vegyél? Egyébként honnan van a pénz? Tőle, vagy más rokonoktól, vagy munka? Miért szól bele hogy mire költöd?

2014. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok és azok a pólók már rohadt picik nem csak azért mert nem vagyok vékony de nőttem is..

és mindig kaptam karácsony szülinap stb és idézem: van közöm hozzá hogy mennyi pénzed van és mire költöd égeti a zsebedet a pénz?

2014. aug. 17. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Apukáddal mi van?
2014. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az nem velünk lakik de nem minndig neki kell mindent vennie..
2014. aug. 18. 13:46
 7/9 anonim válasza:

Kezdj el hisztizni, hogy nem fogod soha azokat a ruhakat hordani, igy muszaj, hogy vegyen neked ujakat.

S ja en 13/L vagyok s nekem mukodott >:)

2014. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogd a kis pénzedet és menj el bevásárolni.Ha hazaviszed a ruhákat,anyud morog egy kicsit,de kibirod.Neked viszont nem kell égőznöd a régi cuccokban.Ha van kedved hívd el apukádat magaddal:)
2014. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Titokban menj el
2019. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!